Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Kutyaimádók! Mi a véleményetek...

Kutyaimádók! Mi a véleményetek a szintén kutyaféle rókákról?

Figyelt kérdés
Nagyon sokat utálják a rókát, míg a macskákat és a kutyákat imádják, pedig a róka is kutyaféle és nagyon aranyos háziállatnak.
2013. júl. 1. 13:23
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
A véleményem, hogy a háziasított állatok háziállatnak valók, a vadállatoknak pedig a vadonban van a helyük. Elítélem a vadászatukat, gyönyörű állatok, és tisztelem őket annyira, hogy ne akarjam őket otthon tartani, mert 'menő'.
2013. júl. 1. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

A kutyákat imádom, de nekem semmi kedvem rókát tartani. Aranyosak, de ők vadállatok, szerintem az erdőben a helyük.

A macskákra pedig egyrészt allergiás vagyok másrészt utálom, ha játék közben karmolnak és harapnak. Vannak nagyon cuki cicák, szóval nem alapból gyűlölöm az összes macskát, de 1-2 pedig gyárilag fenevad. A legrosszabb anyám macskája volt, aki bokrokba rejtőzött, előugrott, átfogta a bokám jól beleharapott és elrohant... Aztán 5 perc múlva jön hízelegve, dorombolva, mint bármelyik normális macska. Maradjunk annyiban, hogy nem sirattam meg amikor elveszett, mert elég undok dög volt, de direktbe rosszat sem kívántam neki soha, hogy ilyen korán elpusztuljon. Ártani meg végleg nem tudtam volna neki.

2013. júl. 1. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Semmi. Azért imádom a kutyákat mert a kutyák tetszenek. A róka nem kutya, akkor sem ha meg van szelidítve. Semmi bajom velük, és még sosem hallottam, hogy valaki utálná őket.
2013. júl. 1. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

A rókák nagyon szép és tiszteletreméltó állatok, de vadállatok. Igen, kutyaféle, de ennyi erővel a tigris, meg az oroszlán is macskaféle, épeszű pedig nem tartja egyiket sem... A róka a vadonba való.


Amúgy inkább azok nem szeretik a rókákat akik tyúkot, kakast, stb. tartanak, és a róka rendszeresen elvisz belőlük...

2013. júl. 3. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!