Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Adaptil nyakörv segít a...

Adaptil nyakörv segít a szeparációs szorongáson?

Figyelt kérdés

Egyszerűen nem tudok mit kezdeni a problémával, igyekszem a szabályokat betartani, de most gyors megoldás kéne.


A szüleim le akarják keríteni a füvet az udvarban, a többi jó részt beton, mert kapar. (Amikor az egyetemen vagyok).


Vannak helyek, ahol nyugodtan áshat magának, hiszen nyáron kereste a hűvöset.


Nem kap túl sok kaját, hogy azt ássa el.


Minden nap fárasztva van agyilag és fizikailag.


Egyszerűen nem bírja ki azt a 8 órát nem bírja ki, amíg nem vagyunk itthon. Persze nyárhoz képest ez most új neki, de már 2 éves.


Nem a nyakörvre támaszkodnék, csupán addig kellene, amíg a szüleim belátják, hogy nem kell lekeríteni az udvart. (A kutyapisi, kaki nem gond, ezt kiemelném, mielőtt itt véres szájjal fröcsögne mindenki, hogy minek a kertbe kutya. Ha lakásban laknák, akkor ugyanúgy amortizálna valamit, úgyhogy ezt a mantrát hagyjuk, vagy nyomom le a választ...)



Átmenetileg érne valamit a nyakörv? Tudom hogy kiskutyákra ajánlják inkább, nincs kedvem 10.000-et feleslegesen kidobni.


2020. okt. 2. 20:52
A kérdező szavazást indított:
Segítene a nyakörv
Nem segítene
11 szavazat
 1/5 anonim ***** válasza:
29%
Nem er semmit, ne hagyd hogy mindenhova kovessen ha a kertbe vagy pl.
2020. okt. 2. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
84%
Trénert kell hívni.
2020. okt. 2. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
78%

Hogyan próbáltad eddig hozzászoktatni ahhoz hogy elmész?

Mivel nagyon gazdifüggő lehet a kutyád, lehet, hogy a hagyományos módszernél lassabban tudod hozzászoktatni. Nem feltétlen a fárasztás a megoldás,nem egy kapitális pontyról van szó.

2020. okt. 2. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Jaj de nagy baromságot írt az első. Miért ne mehetne a gazdi után? A házhoz kimenő tréner nem hülyeség, szemrevételezi a terepet.
2020. okt. 3. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Eddig próbáltam ahhoz tartani magam, hogy nincs búcsú, és nincs nagy örvendezgetés amikor hazajövök.


A rangsoros dolgokat is tartom, pl sétánál.


Az a baj, hogy ennél többet nem olvasni erről az interneten, valahol olvastam egy jutalmazós módszert, de nem emlékszem, hogy hogyan működik...


Tudnátok segíteni, hogy hogyan csináljuk?

2020. okt. 3. 07:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!