Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mit tegyek, ha a felso szomsze...

Mit tegyek, ha a felso szomszed a nyakamba vizelteti a kutyajat a korfolyoson rendszeresen, egyre gyakrabban?

Figyelt kérdés

Tobbszor szoltam neki, de csinalja ugyanugy. Aprilisban vette a kutyat. Ahogy emlekszem,nyar elejen kezdodtek az idevizelesek. Legtobbszor pentek es szombat este,ejjel vizel ide a kutya,a korlatrol pattog az ajtomra,mindenre!

De elofordulhat barmely napon,napszakban. Alig merek kimenni a lakasbol. Kozos kepviselo is szolt neki mult heten,erre most latom,mmegint idevizelt a kutya. Teljesen el vagyok keseredve! Nagyon felek,hogy pont ,mikor kint vagyok,akkor fog egyszer levizelni! De az is eppen eleg,hogy az ajtomat nem gyozom fertotleniteni,ahogy a korlatrol pattog ra a vizelet!

Egyedulallo roma fiatalember, alberlo. A tulajdonosnak is szolt a kozos kepviselo mult heten,azt hiszem. Amiota itt lakik,nincs nyugalmam ket eve. De most ez mindennek a teteje!

Azzal vedekezik,hogy biztos rossz a teto,ereszt a csatorna,meg esett az eso, de amugy nem esett. Ja,meg kimosott ruha csepegese se lehet,mert a folt nem tunik el a foldrol , ott marad. Meg azt mondja,nem is volt itthon,erre mondom neki,lattam, hogy egett nala a villany,erre o, hat,azt honnan tudom,o mindig olyan szorosan lehuzza a redonyt!

Probalom vele kialakitani a joszomszedi viszonyt,miota idekoltozott,hatha akkor nem csinalja,amit csinal. Sajat elmondasa szerint nagyon unatkozni szokott.



2020. okt. 3. 05:40
1 2 3 4 5
 1/49 anonim ***** válasza:
96%
Valahogy le kell videóznod, fotóznod a dolgot suttomban és fel kell azonnal jelenteni. Nem kell tőle tartani, mert cigány. Az a gond, hogy sokan félnek tőlük... Ha határozottan lépsz fel, stb. az már fél siker! Tapasztalat. Máshogy nem megy!
2020. okt. 3. 07:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/49 anonim ***** válasza:
92%
Szerintem az jó, hogy próbálsz vele jó viszonyba kerülni, annak ellenére, hogy mit csinál. Lehet, hogy neki nem esik le? Azt mondtad neki, hogy pont odacsap a pisisugár hozzád, és takaríthatsz? Hány éves kb? Szerintem is jó lenne felvenni videóra.
2020. okt. 3. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/49 anonim ***** válasza:
94%
A folyosóra pisilteti a kutyát???
2020. okt. 3. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/49 anonim ***** válasza:
95%
Ez meg akkor is komoly problema lenne, ha nem folyna le mas ajtajaba. Ilyet meg sosem hallottam, hogy valaki a folyoson pisilteti a kutyat. Fenykep, video mehet, jelenteni kell az ilyet. Nem csak gusztustalan, de fertozo is lehet. Ha mas kutyasok is vannak a hazban, fogjatok ossze, hiszen barmit elkaphat a kutyajuk ettol. En biztosan raszallnek es szrnek a jo szomszedi viszonyra ezek utan.
2020. okt. 3. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/49 anonim ***** válasza:
92%

3, 4 Nem a folyosón pisil a kutya, hanem a leírásból úgy tűnik a felső szomszéd kutyája és az erkélyről folyik a pisi az alsó lakóhoz.

Gondolom a kedves szomszéd lusta kivinni a kutyát, főleg éjjel ezért az az erkélyen pisil, onnan meg lefolyik...

Le kell videózni, a közös képviselőnek megint szólni és ha semmi sem történik, jelentsd fel.

2020. okt. 3. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/49 A kérdező kommentje:
Koszi a valaszokat! Jokat irtatok! Koszi az egyutterzest.
2020. okt. 3. 12:46
 7/49 A kérdező kommentje:

Az ember, a szomszed 25 -30 eves. A kutya kb. december,januarban szuletett,olyan kis,fekete deneverkinezetu divatkutya,ami most mindenkinek van. Ez mar nem kolyok! Aprilisban kerult ide a kutya,akkor meg latszott,hogy kolyok, rajta. Gondolom,olyan december,januar kornyeken szulethetett.

Tehat most fel-egy eves a kutya.

2020. okt. 3. 12:49
 8/49 A kérdező kommentje:
A kozos kepviselo pont egy hete figyelmeztettte, azert is vagyok elkeseredve.
2020. okt. 3. 12:50
 9/49 anonim ***** válasza:
0%
Spay?
2020. okt. 3. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/49 A kérdező kommentje:
Melyik a hatasos?
2020. okt. 3. 23:11
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!