Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Borzoi kutyák miért olyan...

Borzoi kutyák miért olyan soványak?

Figyelt kérdés
Hogyan tudnám őket hízlalni?
2020. okt. 3. 09:44
 1/7 anonim ***** válasza:
10%
Elkezded őket etetni és ha túleteted meghízik!
2020. okt. 3. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
9%

Etesd rendesen őket, ne etesd túl, hiszen össze van szűkűlve a gyomruk, és lehet, hogy az emésztésünk sem tökéletes. Ha rendesen eteted őket, akkor meg fognak hízni, esetleg egy kicsivel többet adhatsz nekik, de azért ne etesd túl magukat.

Ha túleteted őket lehet, hogy nagyobb kárt okozol, mint hasznot.

2020. okt. 3. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
0%
*ne egyél túl magukat
2020. okt. 3. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
90%
Mert agarak.
2020. okt. 3. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
79%

#2 vagyok

Bocs most nézem, hogy agárról van szó, eddig nem ismertem a fajtát. Ők direkt ilyenek, náluk a sovány testalkat az egészséges.

2020. okt. 3. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Így kell kinéznie. Ne hízlald
2020. okt. 3. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
78%
Borzóiknál nehéz megmondani, hogy valójában milyen a testalkatuk, mert tömérdek szőrük van. Kérdezd meg az állatorvosod, hogy ő mit gondol a súlyáról. Ha valóban túl sovány, akkor inkább az étkezések számát növeld, mint mennyiséget. Prémium tápot használj, például Orijen, Acana, Real Nature Wilderness, Platinum, Wolf of Wilderness, stb. A Royal Canin nem számít prémium tápnak. A tápot érdemes leönteni lazacolajat, vagy túróval. Jutalomfalatnak is érdemes jó minőségűt használni, ami táplál is, nemcsak foglalja a helyet a gyomrában. Ez lehet voltam vásárolt, vagy sajt, hús, máj is. Az állatorvos lehet, hogy felír valamit pluszban.
2020. okt. 3. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!