Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » 2hónapos amerikai staffordshir...

2hónapos amerikai staffordshire terrier kutyáknál jobb ha nagyonkövér vagy, ha picit soványabb de azért ő is PICIT duci?

Figyelt kérdés
Csakemrt haveromnak is ugyan iylen idős staffi-ja van,ésolyan kövér hogy alig birja megemleni a fenekét ,ésszinte már kerekedik oldalrol....enyém pedig szerintem pont normális alkat

2013. febr. 12. 15:56
 1/5 Tyler913 ***** válasza:
78%
Amíg a kutya el nem éri az 1 éves kort,határozottan inkább sovány legyen,mint kövér! Ha túletetik,az ízületi problémákat okozhat. Ha meg picit vékony még (persze nem kórosan),attól nem lehet semmi baja. Ráér felnőtt korában megizmosodni.
2013. febr. 12. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
83%
2 hónaposan még az a jó, ha picit kövérebb. Majd amikor elkezd nyúlni úgy 4 hónapos kora körül, onnantól kell arra figyelni, hogy inkább az átlagnál picit kevesebbet nyomjon, ne terheljék meg az ízületeit a plusz kilók. Ennek érdekében nagyon javasolt zöldkagyló kivonatot is adni neki.
2013. febr. 12. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
szerintem az nagyon nem normális ha a kutya alig bírja megemelni a fenekét. azért eteti túl mert zavarja hogy még nem olyan "emberes" alkata van? növésben van és természetes hogy nyúlik a kutya illetve nyúltabb alakja van. ha a tiednek nem látszódnak ki a bordái akkor az pont jó. a haverod pedig vegyen visszább mert az a kutyus jól meg is járhatja azzal ha többletkilót kell cipelnie.
2013. febr. 12. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Valoban vigyazni kell, enyem 6 hetesen volt 3,8 kg. Szoval az orvos szolt, hogy lassabban az adagolassal. Mire 2 honapos lett nyomta az 5kg... Most 6 honap fele jarunk, es igen csinos :) Jo kondiban van. Az a fontos, hogy az izmai egyutt tudjanak fejlodni a csontozataival, kimondottan fontos ennel a fajtanal, borzasztoan sportos alkatu, es nem tesz jot az elhizas.
2013. febr. 12. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:

nekem pitem van és én is féltem mert bár rengeteget evett kicsiként szabályosan falt nem akart hízni, de a dr azt mondta ne adjak neki többet az előírtnál mert elhízik.

most már 2 éves és gyönyörű izmos dög lett belőle:)

2013. febr. 12. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!