Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Létezik tökéletesebb állat a...

Létezik tökéletesebb állat a kutyáknál? ❤️

Figyelt kérdés

2020. okt. 3. 14:49
1 2 3
 11/27 anonim válasza:
81%
A nyuszik és a cicák sokkal cukibbak szerintem!🐈🐇
2020. okt. 3. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/27 anonim ***** válasza:
91%
Tigrisek a legnagyobb moggerek, ezt kar vitatni
2020. okt. 3. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/27 anonim ***** válasza:
63%
A kutya miért lenne tökéletes? Mert cukimuki? Evolúciós szempontból a legtöbb kutya egy zsákutca, ami az ember által lett létrehozva, és ember nélkül a vadonban azonnal megmurdelne a legtöbb. Tehát nem, a kutya messze nem egy tökéletes állat.
2020. okt. 3. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/27 anonim ***** válasza:
45%
15-ös: És a focinak van értelme? Miért hasznos egy labda után szaladgálni? Van akinek a kutyatartás okoz örömöt. Ha te nem kedveled a kutyákat, ne tarts. Ugyanígy van ez minden állattal.
2020. okt. 3. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/27 anonim ***** válasza:
30%
És a kutyák miatt amputálni kell egyes emberek testrészeit, mert a kutyák megharapták őt. Pedig az ember nem csinált semmi rosszat velük!!!
2020. okt. 3. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/27 anonim ***** válasza:
44%
A focit speciel utálom, de annak szerintem még mindíg több élvezeti faktora van, mint egy szegény állat felett uralkodni.
2020. okt. 3. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/27 anonim válasza:
89%
Esetleg csak a macskák <3
2020. okt. 3. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/27 anonim ***** válasza:
60%
A lovak❤️
2020. okt. 3. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/27 MGéza ***** válasza:
74%

Sosem értettem az ez az állat mennyire tökéletes hozzáállást. Az emberek azért hiszik - vagy hajlamosak azt hinni - hogy a kutyák tökéletesek mert képesek parancsokat teljesíteni, jó társak a gazdinak. Persze ez nagyon sokszor nem így van, pont ugyanannyi bajt képesek csinálni mint a gyakran ellentétpárba állított macskák, amelyeket egyenesen gonosznak vagy haszontalannak tartanak egyesek. Nekem volt mindkettő, most épp macska. Maga nemében mindkettő tökéletes, miközben egyik sem az.

Plusz persze, a legtöbb ember ezen a kettőn kívül alig ismer valamit, főleg a városi hiszen nagyjából ezeket lehet társként vagy társpótlóként tartani. Jó, van más is de mondjuk egy patkány az mégsem ugyanaz...

2020. okt. 3. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/27 anonim ***** válasza:
32%
hová tűnt néhány válasz?!
2020. okt. 3. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!