Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Barfos kutyának adhatok...

Barfos kutyának adhatok sótlan húslevest?

Figyelt kérdés

Most lett kész és mikor megkóstoltam akkor jutott eszembe, hogy teljesen elfelejtettem fűszerezni. Gondoltam kiszedek egy picit a kutyának belőle, mielőtt utólag megpróbálom ízesíteni a levest.


Van benne marhahús (a kutya nem allergiás rá), répa, fehérrépa, petrezselyemzöld, zellergumó, karalábé. Csak egy kis levet, húst meg max. sárgarépát adnék belőle a kutyának, csontot nem. Tudom, hogy szüksége nincs rá, de úgy vagyok vele, hogy ha már így alakult kedveskedek neki egy picikével. Csak elég zsíros a leves, nem tudom, hogy nem lenne e belőle hasmenés másnapra.


Köszi a javaslatokat, ugyanitt fogadok tippeket elrontott húsleves helyrehozására is :D



2020. okt. 7. 18:56
 1/4 anonim ***** válasza:
86%

Ha nem a tetejéről szedsz zsíros adagot neki egy kicsi nem árt meg. Bele főtt a sok zöldség, csont nélkül a húst is eheti.

Aki főz a kutyának szokott levest is,pont a sok zöldség miatt. Keress rá kutya receptekre ilyen oldalakon, amik ott vannak azok biztosan adhatóak mértékkel.:)

2020. okt. 7. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
91%
Persze én télen szoktam neki meleg húslevest készíteni
2020. okt. 7. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
23%
Sósat is.
2020. okt. 7. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
65%

Minden nap holt tengeri sos levest fozok husos csontbol a kutyanak meg magamnak.

Szoval add neki gyakran. Mi hidegen es melegen is esszuk. Soha nincs hasmenesunk.( A kutyam a csontot kizarolag nyersen eszi. )


Zolseget is adj neki a levesbol boven. Zellert ne.

2020. okt. 7. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!