Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Boxernek mekkora szállítóbox...

Boxernek mekkora szállítóbox méret kelll? angliai kiutazáshoz kellene és érdekelne hogy mi a "megengedett" típus autóban vagy buszban amibe nem kötnek bele a határon és a kutyuk sem szenvednek benne, na meg az én pénztárcám sem? Bérelni lehet?

Figyelt kérdés

(a személyszállítás is szóba jött) és ott lehet csomagként boxszal kutyát szállítani.

2 boxi is van, de gondolom nem lehet házilag tákolt 2"személyes" boxban vinni őket.

tudtok ajánlani olcsón valamelyik oldalon?akár kinnt is!

(angol oldalon, vagy itthon)

nem olcsó és nem megyek vele sokra ha veszek 2t majd egyik sem jó:(

vaan kritérium azon kívül hogy kényelmesen elférjen benne és hogy fel is tudjanak állni benne?köszi


2010. aug. 8. 15:28
 1/3 anonim ***** válasza:

Atlas car maxi. (100*80*70)

Egyébiránt nincs semmi kritérium, h kocsiban miben szállítod a kutyáidat. Akár a hátsó ülésen is elheverhetnek, ha megvan minden papírjuk, oltásuk, chipjük, titer tesztjük - nem fognak belekötni. De tény h egy hosszú útra jobb őket boxban utaztatni. Ez tapasztalat.

2010. aug. 8. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 Akiteki ***** válasza:

Nincs szabvány, lényeg hogy beférjen a kocsiba.

Ketten is nyugodtan lehetnek egy boxban. A kutyának a legkényelmesebb, ha egy ráccsal leválasztod a csomagtartót (persze csak kombi autónál). Ha viszont boxba teszed, akkor nem lesz szőrös a kocsi.

2010. aug. 8. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

nagyon köszi:) azt hittem a nagy Unios szabályok a kocsiban is élnek :)

nagyon gondolkodom, hogy felhívok egy buszost, aki vállal kutya szállítást is, és tőle megkérdem lehet-e box nélkül is.mert olyan kis civilizált kutyák.és hát 2-3óránként úgyis megáll.

ha sajátunkkal megyünk, akkor meg simán jó egy kettes box.azt találtam 35ért is-míg műanyag speckósat 40/db..

és köszi mégegyszer:)

2010. aug. 8. 18:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!