Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Átlag mennyibe kerül egy...

Átlag mennyibe kerül egy törzskönyvezett amstaff tenyésztőtől?

Figyelt kérdés

2020. okt. 13. 20:08
 1/7 anonim ***** válasza:
94%

Sok mindentől függ pl párosítás, kennel, szűrési eredmények, munka eredmények, kiállítási eredmények...


De összességében nem egy nagyon drága fajta. 140 és 200 ezerért is láttam már teljesen korrekt jó kölyökkutyákat. Ha hobbi célra kell, nyugodtan nézelődj ebben az árkategóriában. Ha kiállításra, komoly kutyát szeretnél az 250+ ezer lesz.

2020. okt. 13. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
53%
200-250 ezer ft.
2020. okt. 13. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
25%

Komoly kutyam van vilaghires szuloktol. 150 e huf volt.

Minden tenyesztonel ennyi arat mondtak. Csak bejegyzett magyarorszago tenyesztoket kerdeztem. Csak szerzivel torzskonyvvel rendelkezo kutyakat tenyesztoket kerdeztem a meoesz oldalarol.


Igenyed szerint adnak celjaidhoz megfelelo energiaszintu es eletkoru kutyat. Vagy visszautasitjak az eladast.

2020. okt. 13. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
28%
Utolsó, te elmebeteg vagy alapból. A csúcs kutyád meg két éves ès full sánta...
2020. okt. 13. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
27%
Tok mindegy mennyi a beugro, a kutyatartasbol ez csak az indulo osszeg utana meg tizenegynehany evig fizetsz tovabb mint egy katonatiszt. Allatorvos-etetes-tanitas-gondozas-kirandulas-aprosagok.
2020. okt. 14. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
0%
nem tudom miert dobaloznak itt a legtobben ilyen magad arakkal,az internet teljesen mast szokott kidobni arnak mint amennyi valojaban.mi az amstaff kolykunket 50ezerert vettuk,tenyesztotol.torzskonyv,mindennel.es szep kort elt,azt hiszem 9 evesen halt meg.de mivel paroztattuk egy masik amstaffal,lettek kolykok,az egyik meg megvan,aki most 7 eves es eleg hiperaktiv.o gyanitom meg tobb evet is fog elni,Mandyke mindig is egy lustabb fajta volt:D
2021. jan. 18. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
43%
Utolso 😤😤😖😖😖😏😠🤔 az a zöld kiskönyv, amire az van írva, hogy állategészségügyi kiskönyv, az nem törzskönyv, te nagyonhülye...
2021. jan. 19. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!