Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Panel kutyát meg lehet tanítan...

Panel kutyát meg lehet tanítani arra, hogy az erkélyen is végezheti a dolgát ha nem vagyunk otthon?

Figyelt kérdés
Heti 2-3 alkalommal ha éppen úgy esik a munkaidőnk párommal van, hogy 8-9 órát is egyedül van itthon a kutya. Nyilván nem szeretném elvárni tőle, hogy annyi ideig visszatartsa. Elég nagy az erkély,és kiesni semmiképp nem tud, mert plafonig rács van, viszont az egész olyan mintha egy minikert lenne. Ki lehetne szoktatni, hogy ha nagyon kell neki, akkoroda pisilhet? Vagy lehetetlen?

2020. okt. 15. 00:21
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
89%
Igen. Ha van pl alom. A mi kutyainknak volt benn alom a hazban, de persze mar kicsi korukban ra lettek szoktatva. Igy nem tudom hogy tudod ra szoktatni hogy ne tartogassa, hanem abba vegezze. Egy probat meger.
2020. okt. 15. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 anonim ***** válasza:
54%
És a szomszédok meg szagolják az erkélyről áradó húgy és sz*rszagot. Főleg nyáron nagyon kellemes. Én nem is értem ezeket a panel kutyatartókat.
2020. okt. 15. 02:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 anonim ***** válasza:
91%
És nyitva lesz egész nap az erkélyajtó? Vagy ha felugrik ki tudja nyitni, esetleg visszacsukni maga után? Vagy kis lengőajtócska kialakítva. Bocs, nem tudom, nincs kutyám, de amúgy szerintemkiszoktatható csak ez miatt gondolnám hogy probléma lehet.
2020. okt. 15. 02:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 anonim ***** válasza:
89%
Meglehet tanítani
2020. okt. 15. 04:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 anonim ***** válasza:
57%

Persze!

Hadd folyjon a szomszéd nyakába!

Panelprolik!

2020. okt. 15. 04:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 anonim ***** válasza:
85%
Jó almot csinálsz neki,és oké.
2020. okt. 15. 04:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 anonim ***** válasza:
64%

És a körülötted lakók majd szagolni fogják, ha oda is kakil?

Ezt nem gondolhatod komolyan :D

Télen ráadásul fagy van, ha nyitva hagyod a teraszajtót odabent is hideg lesz.Nyáron,ha csak 2-3 órát is ott áll egy adag a 28-30 fokban fertőzéseket vihet a kutyára és rátok is, az ürüléket nem véletlenül kell felszedni szinte azonnal az utcán is.


8-9 óra más kutyának is annyi, nem hiszem, hogy ne bírná ki pont a tiéd, hiszen ha normális táppal vagy húsos kajával van etetve meg sem emészti rendesen csak minimum 6 óra alatt.

Vagy ha nem, tegyél neki valahova almot, végül is,te tudod. De mindegy lett volna akkor, ha macskát veszel.


Aki munka előtt és közvetlenül munka után kutyát sétáltat annak nem szokott pisi-kaki gondja lenni egy kifejlett kutyával édes mindegy, hogy mekkora vagy milyen fajta.

2020. okt. 15. 06:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 anonim ***** válasza:
46%
Miért nem csodálkozom, hogy az fel sem merült, hogy mit szólna ehhez az alsó, felső és oldalsó erkélyszomszéd? :)
2020. okt. 15. 07:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 anonim ***** válasza:
65%
Szerintem hosszú séta neki reggel mielött elmentek dolgozni, meg hosszú séta miután hazaértek. De 8-9 óránál tovább ne legyen egyedül soha. Èn még soha nem láttam, hogy valaki almot csinál a kutyának, soha nem is jutott eszembe, pedig mindig voltak és vannak is kutyáink. Azt nem lehet megoldani, hogy valaki napközben leviszi egyszer? Mikor nálunk ùgy alakul, hogy ennyi órát nem vagyunk otthon, akkor van egy csajszi aki elviszi sétálni. Egy facebook csoportban találtam, ami erre a célra alakult, persze fizetünk neki, de nekünk megéri a kutyánk jóléte és boldogsága azt a kis összeget.
2020. okt. 15. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 anonim ***** válasza:
62%
Nem tudom merre laktok, de Budapesten nagyon sok helyen van napközire lehetőség, nálunk ha olyan nap van, hogy tudjuk, hogy 6 óránál tovább kéne egyedül lennie akkor napközibe adjuk. Ott egésznap játszik és szaladgál, jól érzi magát, nagyon imádja. Nem olcsó, de ha csak tényleg heti 1-2 alkalomról van szó akkor azért ki lehet bírni.
2020. okt. 15. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!