Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Hajszokitest csak fodrász...

Hajszokitest csak fodrász végezhet vagy van olyan aki otthon végzi?

Figyelt kérdés

2020. aug. 30. 18:07
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Otthon is lehet, de érdemesebb fodrásznál csináltatni. Nagyon könnyen el lehet rontani, és tönkremehet a haj.
2020. aug. 30. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Attól függ. Nekem középbarna a hajam, azt befestem otthon szőke hajfestékkel és jobb lesz, mintha fodrász csinálná. (voltam hű de híres méregdrága fodrásznál, és nem bírta szőkére festeni a hajam, én meg amikor magamnak befestettem otthon, hamarabb elértem a kívánt színt). Viszont amikor majdnem fekete volt a hajam, akkor fodrászhoz mentem, le kellett szívatni, utána pedig befesteni, hogy világosabb legyen, és csak utána lehetett elindulni a szőke irányába.
2020. aug. 30. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Én soha nem mentem fodrászhoz szőkíttetni pedig többször is lettem feketéből szőke, megjegyzem nem ajánlom, hogy otthon ess neki zéró tudással mert leégeted mint én. Sok évnyi hajfestés, világosítás után most már simán bevállalnám bárki haját, a sajátomat is megcsináltam festett feketéből 10-es színmélységű szőkére de ehhez türelem és jó minőségű cuccok kellettek. Meg persze a megfelelő technika.
2020. aug. 30. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
köszönöm! nem nulla a tudásom :)
2020. aug. 30. 19:52
 5/7 anonim ***** válasza:
Annyit tudok még javasolni, hogy Blondme szőkítőporral és oxival csináld. Nekem a sérült hajammal elég kíméletes volt.
2020. aug. 30. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
köszi!
2020. aug. 30. 21:22
 7/7 anonim ***** válasza:
Egyszer úgy elcseszte nekem a fodrász, soha többet. Azóta itthon festek magamnak.
2020. okt. 15. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!