Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Jó diákmunka/ diákszövetkezet...

Jó diákmunka/ diákszövetkezet Budapesten?? Akár otthonról végezhető diákmunkákról vélemény??

Figyelt kérdés

A jó diákmunkát úgy értem, hogy valami olyan, ami alatt nem öl meg az unalom. Mert az első "munkám" egy ruha boltban volt és 8 óra alatt én nagyon szenvedem, szóval akkor már csinálnék valamit, ami nem unalmas, de meki még ilyenekbe nem mennék.


Az otthoni diákmunka meg azért érdekel, mert a legtöbb munka a belvárosban van és nekem bejutni oda min 40 perc. És pl az adatrögzítés is ilyen és mivel van gépem ez jó lenne.



(Nem most vállalnék diákmunkát, hanem majd ősszel vagy télen vagy amikor már van.)



2020. aug. 8. 16:24
 1/1 anonim ***** válasza:
Kajálda elvileg érdekes pedig. De amúgy ha teheted hagyd ki a diákszövetkezetet, mert kevesebbet kapsz úgy. Kérdezz körbe ismerősöknél az a legjobb esély, vagy cégeknél direktbe ahol úgy gondolod lehet ilyen. pl rendezvény szervező.
2020. aug. 11. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!