Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mi a szép a csivavákban?

Mi a szép a csivavákban?

Figyelt kérdés
Nem értem egyes emberek mit "esznek" rajtuk. Tiszta patkány az egész. Állandóan reszketnek még morognak/vicsorítanak. Miért nem olyan kutyájuk van ami tényleg kutya?

2020. okt. 15. 20:39
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
83%

Valakinek a csivava tetszik, ennyi.

Nekem például a pitbull nem jön be, túl nagy darab, félelmetes számomra. Elhiszem, hogy amúgy nevelés kérdése, de attól még nem kedvelem, mert rossz érzésem van tőle. De akinek tetszik ez a fajta és szereti őket felőlem tartson ilyet. Neked miért gond, ha másnak meg a csivava vagy pudli vagy akármi más a kedvence? Engedd el.

2020. okt. 15. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 anonim ***** válasza:
92%
Szépnek nem nevezném, én sem kedvelem ezt az öleb kategóriát. De hogy a kérdésedre is válaszoljak...az benne a szép, hogy az is egy kis élőlény. Ugyanúgy függ a gazdájától, ugyanúgy képes szeretni, ragaszkodni, mint egy rottweiler. Van köztük bújós, aranyos, csak viszonylag ritka.
2020. okt. 15. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 anonim ***** válasza:
88%
Ízlések és pofonok különbözők. Amúgy nekem a hosszú szőrű csivavák tetszenek, van egy a környéken, igaz, ő már idősebb és rigolyás, de a gazdi jófej, és a kutya gyönörű. :-)
2020. okt. 15. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 anonim ***** válasza:
79%
Az en KAJ-om legjobb baratja egy csivava … szerintem tok aranyos kiskutya.
2020. okt. 15. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 anonim ***** válasza:
85%
Ők pl. szépek: [link]
2020. okt. 15. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 anonim ***** válasza:
87%

Szerintem is kis alienek, mókás szörnyikének látom őket. Sosem választanám magamnak, mégis tudnám szeretni, ha egy nap találnék egyet a küszöbön - feltéve, hogy nem agresszív ideggörcs módjára viselkedik.

És hát ízléseken, érzéseken nem vitázunk, ez alap.


A kockaorrú / malacfejű bulldogokkal én sem tudok mit kezdeni, számomra ez a 🤷🏻‍♀️ - kategória, ettől még más találhatja gyönyörűnek és imádnivalónak őket is.

2020. okt. 15. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 anonim ***** válasza:
84%
Nekem is más fajtájú van, de jópofa bennük, hogy olyan minik mint egy tányér, de ugyanolyan kutyaként működnek, mint egy rendes. 😀 Ha lenne egyszer csivavám, ugyanúgy pengére képezném, mint a nagyot, az nagyon menő lenne. 😀
2020. okt. 15. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 anonim ***** válasza:
73%

Én oda lennék egy csivaváért..

Az tetszik benne hogy kis testű és szobakutya

Nagyon jó dolga lenne nálam😅😍😍

Egyátalán nem hasonlítanám patkányhoz...

Egyszerűen ah nem tudom megmagyarázni..kell egy csivava😭

2020. okt. 15. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 anonim ***** válasza:
81%

#7: Megnézném hogyan ugrik torokra egy akkora kutya :D

Nekem amúgy bejönnek. "Rendes", életképes kutyának nem nevezném őket, tehát nekem nem kellene, de szerintem jópofák, aranyosak.

2020. okt. 15. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 anonim ***** válasza:
54%
Olyan csúnya,hogy már szép!🤣🤣🤣
2020. okt. 15. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!