Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mi a szép a csivavákban?

Mi a szép a csivavákban?

Figyelt kérdés
Nem értem egyes emberek mit "esznek" rajtuk. Tiszta patkány az egész. Állandóan reszketnek még morognak/vicsorítanak. Miért nem olyan kutyájuk van ami tényleg kutya?

2020. okt. 15. 20:39
1 2 3
 21/29 anonim ***** válasza:
38%

Sokaknak pont ez tetszik bennük, hogy kis idegbetegek. Jhajjjjde chukkiii.🥴


Kicsik, nem sok helyet foglalnak.

Manapság egyre nagyobb divat még a malamutot is bent a házban tartani. Egy pici kutya jobb választás szoba kutyának.

2020. okt. 16. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/29 anonim ***** válasza:
66%
Nekem is van, találtam, ki volt dobva. Nagyon car állapotban olt, nyilván nem hagytam ott. Nem hiszitek el milyen hálás bír lenni egy kidobott kutya, a csivavám is az, bizony. (Meg a pit mixem és a borzas kis sétatérim is, persze, de igenis, ő is az.)
2020. okt. 16. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/29 anonim ***** válasza:
93%
Azért, mert öleb és akinek az kell az lehet azt választja. Általában aki nem fél egyedül sem azok szoktak kistestű kutyákat választani de nincs ez igy kőbe vésve.
2020. nov. 13. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/29 anonim ***** válasza:
74%

Amiért valakinek kopasz macskája van. Vagy kínai meztelen kutyája, shar pei kutyája, labradora, snauczere, gordon szettere, bármi egyebe.


Mert neki az tetszik vagy az illik bele az életvitelébe és anyagi kereteibe.

Buta kérdés.

2020. nov. 30. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/29 anonim ***** válasza:
18%

Elég sokat elárul az illető jelleméről, milyen állatot tart.

pl én irtani szoktam a patkányokat, van, aki meg azt nyalja, csókolgatja...

Madárpók, kígyó, stb...

Szomszédomban lakik egy alkoholista, gnóm nő két idegbeteg 1 kilós döggel. Arra maszturbál, hogy kint őrjöngenek a kertben. Ha már nyomorult az ő élete, legyen másé is az.

2021. febr. 28. 04:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/29 anonim ***** válasza:
78%
nekem a kedvenc kutyafajtám,szerintem nagyon cukik.de van akinek tetszik és van akinek nem.
2021. febr. 28. 06:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/29 anonim ***** válasza:
39%
Én sem kedvelem őket, de ezt szerencsétlenek az embereknek köszönhetik. Első körben a szaporítóknak, akik ilyen ideggyenge egyedeket szaporítanak és adnak el. Második körben az idióta gazdiknak, akik nem képesek a kutyát megnevelni. Egyáltalán nem cuki, hogy egy kutya támad meg vicsorít mindenre, csak ezen olvadoznak, hogy milyen aranyos kis méregzsák. Hát nem az, csupán neveletlen, látszik, hogy kb. 0 idő volt vele foglalkozva. Ha egy német juhász csinálná ugyanezt akkor mindenki feljelentéssel fenyegetné a gazdáját. Akkor ennek miért örvendeznek, nem értem. (pontosabban értem, de nem értek egyet vele)Normális, tenyésztett és megnevelt kutya engem nem zavar. Mivel nem tetszik a fajta nyilván soha nem vennék magamnak, de elfogadom, hogy másnak meg ilyen kell. Csak vegye normális helyről és foglalkozzon a nevelésével is.
2021. febr. 28. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/29 anonim ***** válasza:
23%
Szerencsétlen jószág úgy néz ki, mintha három állatból lenne össze mixelve. :)
2021. febr. 28. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/29 anonim ***** válasza:
65%
Van akinek a kicsi kutya jobban illik az életvitelébe, vagy csak az tetszik. Ha nem hülyegyerekként van kezelve, ugyanannyira kutya mint bármelyik, de mivel kicsi, veszélytelen, gyakran el van hanyagolva a nevelés, és ez a legrosszabbat hozza ki belőle.
2021. febr. 28. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!