Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mi a fenet csinálhatnék...

Mi a fenet csinálhatnék amikor tolem/tolunk függetlenül utaljak es uldozik a kutyámat?

Figyelt kérdés

De most komolyan: … ma felhiv a kutyatrenerunk, hogy jartunk-e erre-meg arra, mert mar megint hireznek a kutyámról. Mondtam, hogy honapok ota meg a kornyeken sem jartunk es ez valoban igy is van.

Nekem barominagy kutyam van es folyamatosan kikezdenek minket, pedig a kutyam egy marha jo fej, baratsagos es baratkozos kutyus.

Valamiert meg is folyamatos tamadas eri kulonozo kozossegi oldalakon (tudni kell en magam egyetlen oldalon sem vagyok regisztrálva). Allandoan megy az utalkozas, kitalalnak torteneteket ...eddig meg nem is zavarna a dolog, de ugy adjak elo mint ha az en kutyámról lenne szo. Ritkan jarok arra a helyre de erzem ahogy kerulnek az emberek.

En nem is tudnek a dolgokrol de szolnak mas kutyasok, hogy mar megint megy a duma a kutyámról es rolam.

Kozben en ugy tudom, hogy meg soha nem volt konfliktusunk senkivel.

Erre ma felhiv a kutyaoktato, hogy mi voltunk-e?


Mivan?!?!


2020. okt. 18. 21:44
1 2 3
 21/21 anonim ***** válasza:
64%

Annyi a hír, hogy tegnap a hajógyári szigeten egy moszkvai őrkutya elég csúnyán rátámadt egy labradorra. Ebben az említett posztban külön ki lett emelve, hogy ez a kutya nem az itteni kérdező kutyája (Pötyi), mert (ahogy ott értelmeztem) régebben Pötyivel is voltak problémák a szigeten, de Pötyi azóta suliba jár és ivartalan, foglalkozva van vele. Ennek ellenére is volt pár ember aki elkezdte rögtön szidni kommentben Pötyit (aki ráadásul nem is moszkvai őrkutya, hanem káj), hogy biztos ő volt az.

Gondolom a kérdező (alapvetően jogosan) ezen van kiakadva, hogy ok nélkül utálják/szidják őt és a kutyáját ismeretlen emberek egy facebook csoportban.

Ez a hajógyári kutyások facebook csoport.

2020. okt. 19. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!