Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mi a fenet csinálhatnék...

Mi a fenet csinálhatnék amikor tolem/tolunk függetlenül utaljak es uldozik a kutyámat?

Figyelt kérdés

De most komolyan: … ma felhiv a kutyatrenerunk, hogy jartunk-e erre-meg arra, mert mar megint hireznek a kutyámról. Mondtam, hogy honapok ota meg a kornyeken sem jartunk es ez valoban igy is van.

Nekem barominagy kutyam van es folyamatosan kikezdenek minket, pedig a kutyam egy marha jo fej, baratsagos es baratkozos kutyus.

Valamiert meg is folyamatos tamadas eri kulonozo kozossegi oldalakon (tudni kell en magam egyetlen oldalon sem vagyok regisztrálva). Allandoan megy az utalkozas, kitalalnak torteneteket ...eddig meg nem is zavarna a dolog, de ugy adjak elo mint ha az en kutyámról lenne szo. Ritkan jarok arra a helyre de erzem ahogy kerulnek az emberek.

En nem is tudnek a dolgokrol de szolnak mas kutyasok, hogy mar megint megy a duma a kutyámról es rolam.

Kozben en ugy tudom, hogy meg soha nem volt konfliktusunk senkivel.

Erre ma felhiv a kutyaoktato, hogy mi voltunk-e?


Mivan?!?!


2020. okt. 18. 21:44
1 2 3
 1/21 A kérdező kommentje:
Pötyi a rettenetes, Pötyi a vad, Pötyi aki embert tamadott meg, Pötyi aki szetmarcangolt kutyakat, Pötyi-Pötyi-Pötyi … Pötyi a fogalom, Pötyi a hir, Pötyi a varos reme, pedig egy sziv-lelek kiskutya … igaz nagyra nott es talan ettol felelmetes, de en belul tudom, hogy valojaban minden kutyas ilyen kutyáról álmodozik. De miert bantjak? Hova menekuljek meg, hogy beken hagyjak?
2020. okt. 18. 22:08
 2/21 anonim ***** válasza:
91%

Te vagy a Káj gazdi mi? Mindjárt jön a többi okostojás is,hogy "de ők láttak te voltál" aztán megint itt fogtok balhézni?

Mi lenne,ha össze ülnétek végre valahol és privátban vagy személyesen intéznétek ezt el és nem itt egy kérdezős oldalon műsoroznátok? Értékelném.Úgyis hiába válaszolunk nektek ti csak egymással veszekedtek meg ujjal mutogattok mint a buta gyerekek,hogy kinek mi a hibája éppen.


Ha nem jársz arra,nem is fogsz arra járni tojd le,hogy mit beszélnek.Aki ismer az tudja,hogy a pletykák -akár mik is azok- alaptalanok,aki meg nem ismer látni fogja,hogy ott se jársz,tehát egy fantom leszel.Magukból csinálnak hülyét,ha folytatják.

Okos enged,szamár szenved.

2020. okt. 18. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
96%

Nem te vagy az a beteg csávó, akinek valami Pötyi nevű KAJ kutyája van? Aki olyanokat írt, hogy mekkora félistenné tesz egy ilyen kutya, meg hogy a vaddisznók tisztelik stb.

Ha te vagy az, akkor megértem őket.. :D

2020. okt. 18. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
93%
Na látom az első is vágja miről van szó :D
2020. okt. 18. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 A kérdező kommentje:
Most nezem a hireket … pedig mi segíthetnénk … mi elkaphatnank a miskolci medvet :) De minket csak bantanak ...
2020. okt. 18. 22:13
 6/21 anonim ***** válasza:
92%

jaa ezek páran folyton itt komment háborúznak.Ő az aki egyébként mindig kiteszi a "mi lenne,ha egy nagy kutya megtámadna?" féle kérdéseket is.

Haverjai/ellenségei/most már tudja fene kicsodái meg a nagy kutyákat provokálókat írják általában,vagy a róla szólókat,a mit tegyek,ha kis kutya mellett naggyal támadnak kérdések..


Vicc az egész.

2020. okt. 18. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 A kérdező kommentje:

2.


Komolyan erdekel. En nem keresem a feszkot. Nem azert tettem fel a kérdést. Forumot sem akartam nyitni a haragosaimmal. De azert ez mar tulzas, hogy a kornyeken sem jarok es a kutyaoktato hiv fel, hogy megy a duma.


Komolyan mondom kozom sincs a tortenesekhez, csak mindig szolnak, hogy valakik gecoznak velem.


Azert kérdeztem csak … hatha valaki tapasztaltabb es tudja mit kell csinalni. Haljak meg vagy mi?

2020. okt. 18. 22:17
 8/21 A kérdező kommentje:
Nem komment haboru, komolyan kerdezem. Aki ismeri a kutyát az szereti meg minden. Van egy csapat valahol a varosban, arra sem jarunk es meg is mindig azt mondjak, hogy ezt meg azt csinalunk azon a kornyeken (mondom, arra sem jarunk) … naszoval erre a helyzetre keresek megoldast es nem vitatkozni szeretnek.
2020. okt. 18. 22:20
 9/21 A kérdező kommentje:
Képzeld el 3-as … arrol a Potyirol van szo!
2020. okt. 18. 22:22
 10/21 A kérdező kommentje:
6-os … nem en teszem ki a mi lenne ha kerdeseket … en valaszoni szoktam ra.
2020. okt. 18. 22:24
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!