Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mi a fenet csinálhatnék...

Mi a fenet csinálhatnék amikor tolem/tolunk függetlenül utaljak es uldozik a kutyámat?

Figyelt kérdés

De most komolyan: … ma felhiv a kutyatrenerunk, hogy jartunk-e erre-meg arra, mert mar megint hireznek a kutyámról. Mondtam, hogy honapok ota meg a kornyeken sem jartunk es ez valoban igy is van.

Nekem barominagy kutyam van es folyamatosan kikezdenek minket, pedig a kutyam egy marha jo fej, baratsagos es baratkozos kutyus.

Valamiert meg is folyamatos tamadas eri kulonozo kozossegi oldalakon (tudni kell en magam egyetlen oldalon sem vagyok regisztrálva). Allandoan megy az utalkozas, kitalalnak torteneteket ...eddig meg nem is zavarna a dolog, de ugy adjak elo mint ha az en kutyámról lenne szo. Ritkan jarok arra a helyre de erzem ahogy kerulnek az emberek.

En nem is tudnek a dolgokrol de szolnak mas kutyasok, hogy mar megint megy a duma a kutyámról es rolam.

Kozben en ugy tudom, hogy meg soha nem volt konfliktusunk senkivel.

Erre ma felhiv a kutyaoktato, hogy mi voltunk-e?


Mivan?!?!


2020. okt. 18. 21:44
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
94%
Én még csak egy kérdés alatt láttalak, de azok alapján (meg ez alapján ahogy most viselkedsz) fullra megértem, hogy miért mondanak ilyeneket rólad :D Egyik haveromat privátban meg is fenyegetted.
2020. okt. 18. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
95%

Én is teljesen megértem őket.Meg is van,hogy mi a problémájuk veled.Alighanem nem a kutyád,hanem a viselkedésed,azaz te vagy ott a baj.

Egy töketlen alak vagy aki -mivel ez az egyetlen dolog amivel fel tudsz vágni- vett egy nagy kutyát amivel arcoskodhat.

A probléma itt az,hogy a kutyád mérete nem befolyásol semmit.Hülyét csinálsz magadból ezzel a folytonos kutya ajnározással meg méret fitoktatással.Vettük,neked kicsi,cserébe a kutya nagy.

Ne verd nagy dobra.

2020. okt. 18. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
92%
Ja te vagy az arcoskodó kájos, aki pénisznövel a kutyával, megértem őket. Alaptalanul ilyen vádak az embert nem érik
2020. okt. 18. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
94%

Ahogy itt megnyílvánulsz egyértelmű amúgy,hogy mi a baj.

Igaz,hogy törölték a kommentedet az előbb,de az alapján ahogy a tőle kisebb kutyákról nyilatkozol és gondolkodsz folyton (meg persze az előzményeket figyelembe véve) kötekedsz azokkal akiknek kisebb vagy kifejezetten kis méretűje van.

Szándékosan viszed oda a kutyád ahogy a legutóbbiak is mondták és zaklatod az embereket címszóval,hogy a Pötyi kutyád csak játszani akar.Gondolom mennyire.


Ne azt a területet kerüld el,hanem az embereket.Értsd már meg végre,hogy akár mennyire kedves a káj dögöd nem akarják,hogy oda vidd.Nem akarják,hogy elengedd a pórázról (ami amúgy közterületen eleve tilos),nem akarják,hogy "barátkozzon" a Pötyid.Keress neki hozzá hasonló kaliberű kutya barátot és fejezd be a kisebb kutyások ba*ztatását mielőtt még valaki komolyan veszi a passzív fenyegető közeledésed és megöli a kutyát.Miért nem én futok össze sose az ilyennel,egy életre megemlegetnéd.. :D

2020. okt. 18. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 A kérdező kommentje:

Ja, most akkor velem van problemajuk? Allok elebe … de a kutyámat miert kell kikezdeni?

Ha nem vagyok szimpi, lehet velem kemenykedni … de ok nelul senki ne bantsa a kutyam, mert kibelezem.


Lezartam a témát, hiaba jaszkariztok mar nem nezek vissza. Leszarom.

2020. okt. 18. 23:08
 16/21 anonim ***** válasza:
92%
Dehogy nem,vissza fogsz.És igen,veled van a baj.Hagyj békén mást,ne nyomulj,ne játszd a janit.Sétálj anélkül,hogy mást zaklatnál,akkor barátkozz és közeledj,ha ezt akarja valaki.. :D
2020. okt. 18. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
65%

Gondolom a hajógyári szigeten történt tegnapi incidensről van szó.

Abban a posztban külön ki lett emelve, hogy Pötyi már ivartalanítva lett és suliba jár, emellett itt nem egy káj-ról van szó, hanem egy moszkvai őrkutyáról. Pontosan azért lett ez ott feltüntetve, hogy ne téged/titeket hibáztassanak, aki ezekután is azt teszi azzal pedig ne foglalkozz.

2020. okt. 19. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
100%
A drága egyetlen kutyád marha kevés egy medve ellen, de mégis egy jól kifejlett és tapasztalt farkas ellen is. A nyajat is kb 5 kutya őrzi minimum.
2020. okt. 19. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:

"Gondolom a hajógyári szigeten történt tegnapi incidensről van szó."


Annak aki nem tudja esetleg valaki elmondaná,hogy most miről van szó?

Bár kezdetek óta ő Káj kutyát mond,az nem igazán Moszkvai.Lehet,hogy keveredik itt már 2 külön problémás gazdi. :D

2020. okt. 19. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
Valaki engem is beavatna? Mi a facebook csoport neve amibe ezek vannak?
2020. okt. 19. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!