Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Vannak ezek a videók, hogy...

Vannak ezek a videók, hogy adnak a kutyáknak 2 szem tápot, majd azok megtámadják a gazdát, ez miért van?

Figyelt kérdés
2020. okt. 19. 19:02
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
70%
Linkeld már be, én nem láttam ilyet még.
2020. okt. 19. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
2020. okt. 19. 19:23
 3/15 anonim ***** válasza:
34%
Hülye a gazdi. Ekkora adag miatt még egy hullámos papagáj is megsértődne.
2020. okt. 19. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
Én adtam már így különböző állatoknak enni, egyik sem támadott rám. Mondjuk azok nem ilyen kis korcsok voltak.
2020. okt. 19. 20:17
 5/15 anonim ***** válasza:
57%
Ez sem lenne ilyen normális neveléssel. Az idióta gazdája miatt ilyen.
2020. okt. 19. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
57%
Egy valaki felrakta mert azt hitte vicces, a sok hülye meg megy utána. Most ez számít menőnek. Egészen addig, amíg komolyabb sérülést nem okoz valakinek a kutya.
2020. okt. 19. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
62%
Valószínűleg direkt így csinálták meg a videót, sőt ez nem korcs ami a videóban szerepel. Kutyát meglehet tanítani, h idegenektől ne fogadjon el kaját, ez után már csak lépés, h nem fogadja el és meg is támadja!
2020. okt. 19. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
Ez korcs.
2020. okt. 19. 21:20
 9/15 anonim ***** válasza:
74%

Kamu, megrendezett videó. Ez egy mém. A megtekintésekért csinálják. A kutya valószínűleg parancsra morog, vagy valami más ingerre, ami nem látszik a videón. A valóságban nem hiszem, hogy egy kutya így reagálna erre. Itt a kutya egy emberi érzelmet, reakciót mutat, bosszút, átverésre adott mérget. Ez adja a videó poénját. Egy kutya erre összezavarodással reagálna, legfeljebb ugatna, de nem agresszíven, hanem mint amikor akar valamit.

Amúgy ez egy pomerániai, messze van a korcstól, a 6 jegyű tartomány középső részén mozog az ára.

2020. okt. 19. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:
Ez a méret, amire figyelni kell nehogy rálépjek vagy ráüljek mert különben megmurdel, korcs. A vadonban egy éjszakát se élne túl.
2020. okt. 19. 21:36
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!