Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » A 11 éves kutyámon észrevettem...

A 11 éves kutyámon észrevettem, hogy a pupillája már inkább szürkés mint fekete. Ez műthető? Ha igen, még elkerülhető hogy megvakuljon?

Figyelt kérdés

2020. aug. 10. 21:41
 1/6 anonim ***** válasza:
87%
Így látatlanban nehéz tanácsot adni. Kérdezd az állatorvosodat az esetleges kockázatokról.
2020. aug. 10. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
70%

Szia.

Nem vagyok állatorvos. De van egy kedves barátunk aki az. Amikor megnézte a mi 12 éves keverékünket azt mondta ez természetes meszesedés, nem hályog. Sajnos a korral jár.

Érdemes ránézni éves látogatásnál, lehet más is, de valószínű csak az öregsége.

2020. aug. 10. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
64%
Esetleg képet tudnál küldeni? Ha www.kepfeltoltes.hu ra feltöltesz egy képet és ide bemásolod a linket megbirjuk nézni.
2020. aug. 10. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
vannak szemcseppek de nem biztos hogy használ,általában a dokik se tudnak időskori szemlencse opálosodásra semmi gyógyirt.A rossz hir hogy pár év és vakság lesz.Vak kutyával kicsit nehezebb lesz de alkalmazkodik az uj helyzethez.Rengeteget kell segiteni neki ha a füle jó akkor szerencséd lesz. Az enyémnek az se volt jó,22 éves koráig élt.
2020. aug. 11. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

[link]


Itt van. Élőben sokkal inkább jön a benyomás, amiről írtam. Pár hét múlva kontrollon megkérdezzük az orvost.

2020. aug. 11. 13:15
 6/6 anonim ***** válasza:

#2-es vagyok

Mint írtam nem vagyok állatorvos, de a miénké is így nézett ki. Főleg fényben látszódott, természetes meszesedés

2020. aug. 17. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!