Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Miért szokta ezt csinálni?

Miért szokta ezt csinálni?

Figyelt kérdés
A kutyusom néha megőrül és elkezd a lakás egyik végéből a másikba futni, úgy mintha most akarnák megölni, mint az őrültek. Csak akkor áll le ha elé állok és nekem jön, vagy ha futás közben elkapom... Miért csinálja ezt?
2010. aug. 9. 09:27
 1/9 Bozsikrisz ***** válasza:
Kölyök? Mert kölyökként néha az egyém is bekattant:)
2010. aug. 9. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Az enyém is. :D Néha tiszta hülye.
2010. aug. 9. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Kölyökként sok kutya csinálja ezt, energia levezetés. Lehet, hogy kicsit többet kéne mozgatni, de van amelyik a sok mozgás ellenére is csinálja, mert vicces. A kölyök cicák is csinálják ezt.
2010. aug. 9. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Igen kölyök... És minden nap megscinálja egy párszor, pedig mozgunk eleget. Amikor ezt csinálja halálra röhögünk és akkor néha megáll és odajönn hozzám és nyüszít
2010. aug. 9. 09:45
 5/9 Bozsikrisz ***** válasza:
Az embergyerekek is szoktak csak úgy futkosni, és sikítoznak közben. Élvezik a mozgást:)
2010. aug. 9. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Az én kutyám is kölyök,és néha ugyan ezt csinálja.Én hagyom,mert nagyon mókás,és úgy látom neki is jó.Egy idő után abbahagyja magától.Szerintem is energialevezetés,semmi gond.
2010. aug. 9. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat !!
2010. aug. 9. 14:11
 8/9 Akiteki ***** válasza:
Az enyémek ezt azzal a különbséggel csinálják, hogy először körbe a lakásban, aztán ki a kertbe, két kör a ház körül, majd vissza a lakásba, újabb kör, beköszönnek a macskának, képen nyalják az anyjukat és rohannak tovább. Kölykök. :))
2010. aug. 9. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
De édi !
2010. aug. 10. 10:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!