Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Más kutya is szokta ezt...

Más kutya is szokta ezt csinálni, vagy csak az én kutyám ilyen különc?

Figyelt kérdés
A kutyám elég gyakran csinálja: ha sétálni megyünk és nem lát valamit rendesen (pl. a fűtől) akkor fogja magát és csak úgy feláll 2 lábra. Úgy áll mint azok a rókamanguszták. Akár 1 percig is képes úgy állni ha hagyom neki. :P Ilyenkor jókat derülök rajta, meg az embereken akik olyan képet vágnak amikor meglátják hogy "biztos hogy ez kutya?". xD Egyszer valaki be is szólt, hogy melyik cirkuszból csórtam a kutyát. ^^ Szóval arra lennék kíváncsi, hogy ez ilyen egyedi dolog-e vagy ismertek más kutyát is aki csinálja?
2010. jún. 26. 08:07
 1/10 anonim ***** válasza:

Jópofa lehet :D

Az én kutyám nem csinál ilyet mert kilát a magas fűből :P

2010. jún. 26. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
A mi kutyáink is csinálnak néha ilyet. Nem gyakran, de előfordul. Ez azt jelenti, hogy kreatív és találékony kutyád van, mert tudatában van annak, hogy ha ágaskodik, messzebb lát.
2010. jún. 26. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

De ari :D

Nem, nem csinálnak ilyet a kutyáim :D

Pedig jót nevetnék rajta =)

2010. jún. 26. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
nem csinál ilyet. :) ő inkább olyankor úgy ugrál mint egy nyúl.:D:D:D
2010. jún. 26. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Az enyém sokszor megpróbálja, mert még nagyon kis pici... és sosem lát rendesen semmit :))) Az a gondja vele, hogy ilyenkor, ha ngyon igyekszik, elveszíti az egyensúlyát és eldől... :))) imádjuk őket így ahogy vannak! :))) Kis egyéniségek! :D
2010. jún. 26. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Az én kutyáim pattogni szoktak amikor őrzik a házat. Amolyan pásztorkutya ösztönb, ha nem lát a birkától.
2010. jún. 26. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
milyen kutyád van?
2010. jún. 26. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Nekem pincsi-tacsi keverékem van, szóval kis termetű kutya, és ő is ugyan ezt szokta csinálni. Olyan vicces. Édespofa! :)
2010. jún. 26. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Akkor nem csak ő ilyen kis különc. :P Amúgy egy 10 hónapos foxi keverék. Már a menhelyen is csodálkoztak hogy ilyen jó az egyensúly érzéke. :)
2010. jún. 26. 23:30
 10/10 anonim ***** válasza:

Szia!


Enyém is foxi keverék, menhelyi, kiskora óta van velem.Ő a kocsikba akar belátni és fel áll 2 lábra és úgy sétálgat, közben néz be a kocsikba.Tudja, hogy nem nyúlhat oda ezért nem megtámaszkodik hanem feláll és úgy nézelődik.Szerintem édes nagyon.

2010. jún. 27. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!