Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mit tegyek, ha a kutyám az...

Mit tegyek, ha a kutyám az összes "fekhelyét" tönkreteszi?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Nyáron fogadtam be egy közel 2 éves, vélhetően rottweiler-kaukázusi mix kutyust. Kinti-benti kutyus, viszont többnyire kint van, ott érzi igazán jól magát. Kutyaházba egyáltalán nem megy be, teraszon, védett helyen csináltam neki egy alvó sarkot, viszont bármilyen matrac,takaró, paplan kerül oda, ő szétrágja. Nagyon tanácstalan vagyok.

Előre is köszönöm a válaszokat!


2020. okt. 24. 13:49
 1/5 anonim ***** válasza:
84%
Nekem VagusDogs os fekhelyem van a kutyánál, nagyon erős anyagból csinálják a borítást. Télire viszont kint szalmát használj mert az jobban melegíti, könnyen szárad.
2020. okt. 24. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
94%
Arra tippelek, hogy nincsen meg a napi lefárasztás, ezért unalmában vagy idegből rágja szét a fekhelyét. A megoldás kézenfekvő.
2020. okt. 24. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm!

Hatalmas telkünk van erdős résszel, ahol kedvére játszhat/szaladgálhat a másik kutyánkkal. Ettől függetlenül minden reggel jön velem ő is futni, este séta. Napközben is sokat foglalkozom velük, többnyire itthon dolgozom.

Továbbá kirándulások, vagy ha olyan helyre megyünk, ahol szívesen látottak, jönnek velünk a kutyák is.

A másik kutyánk terrier, soha nem volt gond a lefárasztással.

2020. okt. 24. 17:01
 4/5 anonim ***** válasza:
79%
Olcsó plédeket használok e célra, illetve télre szalmát érdemes betenni neki, ha kint pihen, alszik.
2020. okt. 24. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Moshato pledat tegyel ki frissen mosva.

(A szag miatt lehet,h rag. Pisi,mas kutya azaga,stb.)

2020. okt. 24. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!