Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » 2 honapja kohog a kutyam mi...

2 honapja kohog a kutyam mi lehet ez?

Figyelt kérdés
A kutyam kb 2-2,5 honapja kohog ESTENKENT. Voltam vele allatorvosnal aki megrontgenezte a mellkasat de semmit nem talalt. Szivferegre is megvizsgalta szinten semmi gondot nem talalt. Megneztem 1 perc alatt is pont annyi lelegzetet vesz mint amit az orvos mondott hogy idealisnak szamit. Vegul kapott antibiotikum oltast kb 1 hete es el is mult de tegnap ujra kezdodott de csak estenkent. Kicsit olyan mintha horogne. Valakinek van valami otlete mi lehet ez? Az orvosban mar nem bizok mert nagyon fiatal volt.
2020. okt. 25. 21:15
 1/4 anonim ***** válasza:
0%
5 G.
2020. okt. 25. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Igazából tippem nincs, de azt szeretném megkérdezni, hogy másik orvos nincs a környéketeken?

Ha nem bízol az egyik orvosban, vagy nem javul a kutya állapota (szerintem) érdemes másod, sőt ha ott is ilyen történik, akár harmad, negyed véleményt kérni. Több szem többet lát, hátha.

2020. okt. 25. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
24%

Gondolom tapozik. A gabonatol sok a sava es attol kohog. Probald ki,h barfoztok es par nap alatt elmulik a kohoges. (Barfnal van zoldseg is!!)A barfboltok komplett etrendet mondanak.


Ha visszatersz akar a legdragabb tapra,ujra kohogni fog.

2020. okt. 26. 02:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Ne kísérletezz, ne hallgass a 3. válaszolóra. Inkább vidd el egy másik orvoshoz.
2020. okt. 26. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!