Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Melyik border collie kenneleke...

Melyik border collie kenneleket ajánljátok show illetve sport vonalra?

Figyelt kérdés
A Velvet Borders és a Bariguard kennelt néztem. Mi a tapasztalatok vele? Milyen árú ott egy kiskutya?

2020. okt. 27. 08:55
 1/10 anonim ***** válasza:
30%
Hívd fel és kérdezd meg.
2020. okt. 27. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
40%
Most akkor show vagy munka vonal? Milyen munkára szánod?
2020. okt. 27. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
62%
Kérdezd meg mennyi egy kutya a kennelben. Munkavonalon a wakeup brain kennel is tetszik
2020. okt. 27. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
85%

Munkavonalon: Blessed Borders (obedre), wake up your brain (terelésre), bariguard (obedre, terelésre)

Show vonalon: Borderstream, Pieces of dream (ők terápiára nagyon jók, más munkához nekem lassúak)


Show vonalon kb. 200.000-tól kezdődnek, munkán inkább 300.000-tól (egy jó kutya itthon is kb. 1.000 euro körül van)


A Velvet borderst nem ismerem.

2020. okt. 27. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
A tapasztalatot kérdeztem és nem azt hogy ezt csináld meg az és tapasztalatot is az tud írni akinek onnan van kutyája. (Tisztelet a kivételnek)
2020. okt. 27. 09:53
 6/10 anonim ***** válasza:
78%
Nekem a Velvet borderstől van kutyám. Nagyon szép, az átlagnál nagyobb, “farkasszerű” kutyáik vannak, akik nagyon tudnak összepontosítani. 200 ezer forint körül van egy kutya, de ez egyedenként változhat. A tenyésztő segítőkész, de az elején sokat ellenőriz. Ha innen veszel kutyát ki kell töltenek egy kérdőívet és a személyiségben legjobban hozzád illő kutyákat mutatják csak meg.
2020. okt. 27. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm!
2020. okt. 27. 10:37
 8/10 anonim ***** válasza:
59%
Nekünk a Real Pearl Border Collie kennelből van a kiskutyánk. Szerintem ők a legjobbak az országban.
2020. okt. 27. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek a válaszát :D
2020. okt. 27. 15:53
 10/10 anonim ***** válasza:
84%

Real Pearl :D Ne.


Kérdező, ha showra és sportra egyszerre kell a kutya, akkor egy temperamentumos, pörgős show vonalú kutya kell neked. A Velvet borders show kennel, a Bariguard inkább munkásabb. Nem tudom mennyi tapasztalatod van sportokban, de ha nem sok, akkor sport/munka vonalút nem ajánlok. A Dashing Dawn, Wendigo's Wind és Bordermania kennelből kerülnek ki sportos show vonalúak, de a Bordermania nem tudom mennyire aktív még. A DDnél szerintem várnod kell, sok az előjegyzésük, a WW következő almából sincs már gazdikereső. Flower of Old Hillből is ismerek sportos kutyit. Egyébként facebookon a Bordercollie-club nevű csoportban jelen van több tenyésztő is, és a gazdik is el tudják mesélni a tapasztalataikat, tudnak ajánlani kennelt. Szerintem ne szűkítsd le erre a kettőre a választást, nagyon eltérőek.

2020. nov. 13. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!