Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Wuuff oldal mennyire biztonság...

Wuuff oldal mennyire biztonságos? Tényleg valóban kizárólag törzskönyves kutyák vannak ott, valódi, bejegyzett tenyésztőktől?

Figyelt kérdés
2020. okt. 27. 22:00
 1/7 anonim ***** válasza:
94%
Sok a szerb papíros kutya egyes fajtákban.
2020. okt. 27. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Köszi a választ!

Ez pontosan mit jelent?

A szerb papír az nem megbízható?


Amúgy az oldalon vannak fent amerikai kennelek is, meg mindenféle, de engem a magyarok érdekelnek csak.

2020. okt. 27. 22:32
 3/7 anonim ***** válasza:
80%

Bárki - értsd, BÁRKI - regisztrálhat tenyésztőként. Én nem vagyok se tenyésztő, se szaporitó, az összes kutyám menhelyről van és ivartalanitottak, de most, a kedvedért regisztráltam, mint csivava tenyésztő, és feltöltöttem csivava képet (ami egy 15 évvel ezelőtti kutyám volt).

Szerinted megbizható az oldal?

2020. okt. 28. 02:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

3-as vagyok, "Csilivili" az ál-kennelem neve, csak, hogy leellenőrizhesd, hogy par ezer Ft-ért az regisztrál tenyésztőként, aki akar. Az oldal nem kér semmilyen iratot vagy feltölést, csak megkérdezi, hogy a féregtelenités és még pár dolog emeli-e az árat. :D :D :D

Hja, és ne akarj tőlem kutyát venni, mert nem eladő a 6 éves menhelyi keverékem :D :D :D

2020. okt. 28. 02:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Wuuff inkább csak közvetít, persze rajta keresztül is lehet találni kiváló vérvonalú kutyákat de akár szaporító is lehet. Neked személyesen meg kell győzködni hogy az általa közvetített tenyésztő valójában milyen is.
2020. okt. 28. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
4-es: Te vagy a Shah Aprilin? Ha nem, akkor is érdemes megnézni. “Kidney free” “Beautiful Apple Head”
2020. okt. 28. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

#6 Bordercolliemacska:

Nem, én a Csilivili nevet választottam kennel névnek és az én nevem Carla Granadeno volt. Hehehehe.

(És tegnap este töröltem is magam. Amúgy, ha jól emlékszem, az oldal Floridai bejegyzésű)

2020. okt. 29. 03:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!