Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Kinek milyen kutyája van? Mit...

Kinek milyen kutyája van? Mit ajánlanátok házőrzésre?

Figyelt kérdés
Nekem eddig a Pitbull dominál de kíváncsi vagyok mások véleményére is :)

2020. okt. 28. 05:25
1 2 3
 11/28 anonim ***** válasza:
90%
Amerikai akita. Bírja( szereti) a hideget, akkor ugat ha kell,amúgy nem és határozottan tartanak tőle. De ehhez is kemény kéz kell,mert a fejedre nőhet.
2020. okt. 28. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/28 anonim ***** válasza:
Komondor, kau, kuvasz, sarplaninac, közép ázsiai, moszkvai, ezek őrkutyák, de őket is ki lehet csinálni, ha valaki be akar menni, be is fog, nem állítja meg, de a te szempontjaidnak ezek felelnek meg
2020. okt. 28. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/28 anonim ***** válasza:
19%

Az ember osidok ota a masztiffokat es az azokbol kialakult pasztor kutyakat hasznalja orzes-vedesre … es igen, meg a riaszto es a kamera felfedezese elott is igy volt :)


Pasztor kutyát nehez megmergezni, mert roppant bizalmatlan fajta … ha tul sokat ajanlgatnak neki valamit elveszi, de az ember karjaval egyutt.

2020. okt. 28. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/28 anonim ***** válasza:
34%
Pasztor kutyákból azert valami arany kozeputat kellene valasztani, mert szeles a repertoar: a vadbarom kaukázusitól a edes macko bernáthegyiig sokfajta felvonul a pasztorkutya cimszo alatt.
2020. okt. 28. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/28 anonim ***** válasza:

Pitbull gladiator kutya es nem orzo-vedo!


Pitbull rovidszoru es nem valo a kinti hidegbe, hoba-esobe!

2020. okt. 28. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/28 anonim ***** válasza:
Olyan fajtat kellene keresned, aki nem csak birja a hideget, de a nyari kánikulát is jol tolleralja. Erre figyelni kell!
2020. okt. 28. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/28 anonim ***** válasza:

Nem a masztiffokból alakultak ki a pásztorkutyák, inkább pont fordítva.


14-es: A bernáthegyi nem pásztorkutya.

2020. okt. 28. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/28 anonim ***** válasza:

Nekünk kaukázusik és német juhászok voltak.

Riasztó és kamera, a kutyát hamar lemérgezik.

Viszont a legtöbb roma fél a kutyáktól.

Pitbull bentre való, sztm nem kell neki 25 fok (nálam sosikcs annyi, gyerek is van).

Nekem a pincsim is jó jelzőkutya, van egy bullym és őt kb az udvarról el lehet lopni, olyan barátságos.

2020. okt. 28. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/28 A kérdező kommentje:
nagyon köszönöm mindenkinek a segítő kész commentjét rotweiler lesz a döntés szerintem meg pár kamerát is feldobunk köszi mindenkinek <3
2020. okt. 28. 22:47
 20/28 anonim ***** válasza:

Szerintem butaság a kinti házőrző kutya. Ha valaki be akar törni, akkor előbb megmérgezi vagy agyonüti a kutyát, semmi értelme.

Akkor inkább a lakáson belülre valami éber kiskutya, aki felébred és jelezni kezd, ha kint mozgás van. Ez működhet.

2020. okt. 30. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!