Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Másnak is olyan nehézkesen...

Másnak is olyan nehézkesen eszi meg a tápot a kutyája?

Figyelt kérdés

Egy ideig főzőcskéztem nekik meg konzervet adtam.

Néha szárazat. Akkor sem lelkesedtek érte.

Próbáltam átállni tápra meg néha főzök nekik, de valahogy nem fogy a táp. Kb 2 nap alatt tűnik el az a mennyiség, ami a zacskón van.

Szoktam váltani, hogy hátha...de igazából egyik sem vált be.


2020. okt. 29. 15:34
 1/10 anonim ***** válasza:
Akkor sem eszi meg ha kever az bele nedveset is?
2020. okt. 29. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Van amelyik tapot egyáltalán nem eszi meg, van amelyiket csak akkor ha beaztatom es olyan is van amit gond nelkul megeszik (egy darabig).


Mondjuk en fozni szeretek a kutyának: ebredes utan neki is allok, mire összeszedem magam el is keszul … elmegyunk egy nagy sétára … mire hazaérünk a kaja meg is hult annyira, hogy megkapja a felet, este meg a masik felet.

2020. okt. 29. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

Konzervre gondolsz?


Azzal is csak annyit, hogy épp valamennyit.

Aztán nagy nehezen elkopik a tálból, de szerintem csak akkor eszik amikor már nagyon éhesek.

Szoktam leönteni levessel, kefír v joghurt, az se sokat segít.

Az olcsóbb konzerv meg nem túl jó megoldás, drágábbat meg nem tudok sajnos.

2020. okt. 29. 15:58
 4/10 A kérdező kommentje:
Én is szoktam főzni nekik, de csirkét nem lehet az egyiknek, meg itt nincs is kimondott olyan hentes ahol kutyának való van, szóval minden más meg olyan sokba kerül hogy azt megint nem győzném napi szinten.
2020. okt. 29. 16:00
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

Tudják, hogy kapnak finomabbat is, minek egyék meg? :D


Enyémek szinte csak tápot esznek, szépen megeszik, pedig egyik régen nagyon válogatós volt. Van, amelyiket jobban szeretik, igyekszem olyat venni.

2020. okt. 29. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Igen, én is erre gondoltam, de az a baj hogy aggaszt hogy nem esznek rendesen. Mondjuk jó húsban vannak, csak néha hallom, hogy korog a gyomra, aztán lelkiismeretet furdalásom van,hogy csóri nem kap mást,aztán éhes.
2020. okt. 29. 16:16
 7/10 anonim ***** válasza:
Érdemes lenne dokihoz elvinni, hogy tényleg csak finnás-e, vagy válogatós.
2020. okt. 29. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Ugyesen raszoktattad oket a valogatasra valoszinuleg, ez olyan mint a gyerekeknel, minek ennenek ebedet, ha anyuka (csak hogy egyen vegre valamit cimszoval) odaadja a turorudit vagy chipset. Ha nem eszi meg a tapot, amikor elerakod reggel, akkor elveszed toluk. Aztan este ujra odaadod nekik, ha megint nem kerik, elveszed. Lehet, hogy kell 1-2 nap, de meg fogjak enni, ha azt latjak, hogy nem kapnak mast helyette.
2020. okt. 29. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

Igazad lehet. Na,ideje következetesnek lenni😀

Köszi a válaszokat!

2020. okt. 29. 16:29
 10/10 anonim ***** válasza:

Erdekes,en meg husos csontot fozok nekik. Minden reggel es este orommel eszik.( A fott csontot kiveszem es kidobom. A nyerscsontot kapjak csontkent.)


Erdekes,h mindig orommel eszik...

2020. okt. 30. 02:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!