Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Szép a Pufi név egy kutyának?...

Szép a Pufi név egy kutyának? És szép ez a kutya??(nem az enyém!)

Figyelt kérdés
[link]

2020. okt. 29. 18:10
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
68%
Utálom az ilyen nyomott orrú, gülüszemű, kancsal kutyákat. De nem az én kutyám, nem nekem kell tetsszen.
2020. okt. 29. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
57%
Ritka ronda kutya az egyszer szent, a név még aranyos is, de illeni nem illik rá, a Pufi név mondjuk egy törpe spiccnek jobban illene.
2020. okt. 29. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 A kérdező kommentje:
🤣🤣🤣Amúgy tényleg röfög! Az egyik barátnőm kutyája.
2020. okt. 29. 20:18
 14/21 anonim ***** válasza:
50%
Aranyos ez a kutyus! Mondjuk nekem Yoda mester jutott eloszor az eszembe vagy E.T. :) de a Pufi is tok jo.
2020. okt. 29. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
33%

Ocsmány, én Jack-nek hívnám.

Jack Nicholsonra emlékeztet

2020. okt. 30. 05:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
61%

Ez egy palotapincsi jellegű. Nekem is van egy (egészség ügyileg semmi baja nincs, nagyon aktív kutya)

A név nem illik rá sztm.

Aki szerint nem csúnya, az miért van lepontozva?

2020. okt. 31. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
0%
Szerintem inkább legyen Kuglóf, vagy Máfin/Muffin, vagy Linzer, vagy Pogácsa, vagy valami egyéb sütinév. Túrósbatyu:) -najó, azt ne, ezt most csak viccből írtam. :) Egyébként még a Kukta szó is eszembe jutott, becézve meg Kukti talán már túl sok, félreérthető, úgyhogy azt inkább nem, de szal a Kukta az meg a szakács segédje. :) Vagy még pl a klasszik Morzsi, Blöki, Bodri is jók lehetnének neki a számára talán. :)
2020. okt. 31. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
29%
*Vagy pl Palika is cuki lehetne egy ilyen kutyának:) Ha fiú, akkor Palika, ha lány, akkor Palmira; és akkor lehetne Paminak becézni, bár az egyébként a Pamacs beceneve is , tehát arra is lehet asszociálni, és ő annyira azért nem Pamacs, de akár mehet neki ez a név is. Vagy pl simán Pami, vagy Rami, mint a Rami Malek. Ő asszem nem Ramon, vagy Rajmond, vagy ilyesmi; de egyébként talán ezek is jók lehetnének még .Vagy pl kutyanévnek még Tea, Süti, Cuki. :) Ezek is jók lehetnek még akár. :) Vagy ilyen név még nincs szerintem, ezt most találtam ki: Zsumi:) Ennek ilyen szülinapi zsúros hangulata van, meg még van még olyna kutyafajta, hogy Pumi:) De egyébként a Puding is cuki név lehet. :)
2020. okt. 31. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
29%
*Vagy pl a Kávé; vagy pl nemtom, ha ilyeneket kevergélünk, akkor Karamell, Sztracsatella:)/Sztracsi .Ilyen kis cuki dolgok; de szal nem megevésből, hanem mert olyan kis édes, hasonlóan, mintha egy kis süti lenne, csak azzal a különbséggel, hogy ő nem kerül megevésre, csak szóval ő aranyos, és ilyen értelemben édi, hogy ilyen kis bájos, édes kutyulimutyuli. Tényleg, a Minyon, az a fajta minyon, aminek ilyen színe van, az is pl nagyon jó; meg amúgy az összes, kedves dolog, amit szeretnek az emberek. Vagy pl P betűvel eszembe jutott neki mégegy, Prézli:):):) Vagy pl mondjuk Zsömi. :)
2020. okt. 31. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
29%

*Vagy pl egy Nokedli név is szerintem aranyos lehet;

(bocsi h nem egybe' írtam, külön jutottak eszembe. )

2020. okt. 31. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!