Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Fressnapf webshopban komolyan...

Fressnapf webshopban komolyan nincsenek leírva a tápok összetevői vagy csak nem találom?

Figyelt kérdés

2020. okt. 30. 17:37
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
Oh ahogy látom már meglett :D
2020. okt. 30. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 A kérdező kommentje:

Bocsi, hogy megint jövök értetlenkedni,de hátha újra tudtok segíteni. Ha nem, akkor kifejezetten a Real Nature tápokkal kapcsolatban írok majd ki kérdést.

Szóval már egész jól kezelem a Real oldalát, mindenesetre elég furán van összerakva és a Fressnapf oldalát se értem, legalább Ők jól megszerkesztették volna,na mindegy.

Szóval a Real oldalán csak a sima Real Nature tápokra írja, hogy hidegen sajtolt eljárással készül, tehát a többi ezek szerint nem és a pl.a Real Nature WILDERNESS fajta képénél látszik is, hogy nem hidegen sajtolt, viszont csak ennek a fajtának van junior tápja,ez létezik?

Szerintem lassan hagyom ezt, hogy kipróbáljuk ezt a nagyon ajánlott hidegen sajtolt márkát... pedig kíváncsi lettem volna rá.:(

2020. okt. 31. 10:36
 13/13 anonim ***** válasza:

A Fressnapf weboldala mindig is ilyen elhanyagolt és bugos volt, nincs rá emberük aki karbantartaná és nem is akarják, mert úgy is csak a boltban vehető meg, minek foglalkozzanak az oldallal komolyabban.

Illetve a webáruházas rendelésük fél éve elindult már (ami 2020-ban szintén vicc eddig várni vele), de még mindig katasztrófa az egész, pedig a webáruház miatt már illene megcsinálni normálisan. Többször írtam már panaszt nekik, utána valamit mindig javítgattak rajta, de erre normális helyeken egy külön ember van aki karbantartja az oldalt, nekik nincs. Ha lenne akkor nem így nézne ki, a kereső most is bugos (4 éve is az volt), nincs normális rendezés, nincsenek a termékleírások kitöltve, a hámok, nyakörvek, ruhák mérettáblázata az esetek 90%-ában nincs feltéve stb. és a termékek fele nincs is fent.

2020. dec. 6. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!