Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » 2 nagytestű domináns fajta...

2 nagytestű domináns fajta kan tartható együtt ha mindkettő ivartalanított? Amerikai akita és német juhász

Figyelt kérdés

2020. okt. 31. 07:24
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Attól függ hány evesen kezded összeszoktatni őket
2020. okt. 31. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
24%
A dominancia nem tunik el az ivartalanitassal. Azaz kinyirjak egymast sajnos.
2020. okt. 31. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Ez a gazdától is függ, hogy mennyire tudsz nekik parancsolni. Nálunk nem együtt élnek, csak néha hetekre vannak együtt munka miatt. Az elején volt pár balhé meg erőfitogtatás, olyankor mindig lecsesztük őket. Azóta nagyon összeszoktak, ha nem látjuk őket, akkor táncolnak, játszanak, egymást puszilgatják. Ha mi is ottvagyunk, akkor néha összemorognak, de ez szinte csak a figyelemért. A mai napig nem tudom, melyik a falkavezér, mert van egy domináns szukánk is, aki simán lemorogja a 2 fiút. Mind a 2 fiú fél tőle, ezért szerintem ők a 2. meg a 3. helyért 'harcolnak'. 1 nagyobb összezörrenésük volt, amikor a lány tüzelt és a 'vendégkutya' is rá akart menni, akkor tesómat is meghsrapta az egyik, amikor szét akartuk szedni őket. Szerintem ha elég határozott vagy és a mostani kutyád hallgat rád, akkor nem lehet nagy baj. Mondjuk én önként nem vállalnék el ilyen helyzetet, csak ha az egyik jámborabb, vagy esetleg meghalt rokon kutyája maradna rám és valamiért muszáj lenne befogadnom.
2020. nov. 3. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!