Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mennyi idősen lehet egy szuka...

Mennyi idősen lehet egy szuka kutyát ivartalaníttatni leghamarabb? Jól tudom, hogy nem kell megvárni az első tüzelést? És nagyjából mikor tüzel először egy közép-, vagy nagytestű (ha számít a méret)?

Figyelt kérdés
Menhelyről fogadnék be szukát. Ha idősebb, akkor valszeg már úgy hozom el, de ha kölyköt hozok? Van egy ivaros kanom. (Azt most ne vezessük le, hogy miért az, nem rajtam múlt/múlik.)
2016. jan. 12. 21:06
 1/8 anonim ***** válasza:
0%
Szerintem inkább a kan kutyat ivartalanítsd az egyszerűbb olcsóbb
2016. jan. 12. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Általában a kölyköket ivartalanítási kötelezettséggel adják ki, ami azt jelenti, hogy a szerződésben meghatározzák a műtét időpontját, amit teljesítened kell!
2016. jan. 12. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Akkor ismét:

Mennyi idősen lehet egy szuka kutyát ivartalaníttatni leghamarabb? Jól tudom, hogy nem kell megvárni az első tüzelést?

2016. jan. 12. 21:57
 4/8 anonim ***** válasza:

Nem kell megvárni az első tüzelést.

Van orvos, aki megvárja és van, amelyik akár 4 hónaposan ivartalanít.

2016. jan. 12. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Szerintem dokifüggő... Ha a tied ellene van, akkor hiába mondod, hogy lehet hamarabb is. Hívj fel párat a közeledben (akár előre), hogy lásd a lehetőségeidet.
2016. jan. 12. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm!
2016. jan. 13. 13:04
 7/8 komandi2 ***** válasza:

A szuka 6-7 hónaposan tüzel először.Mi is most állunk ivartalanítás előtt/Shar Pei szuka 4.5 hónap/.Három állatorvos,három verzió.Az első megcsinálta volna 5 hónaposan,a második az első tüzelés után,a harmadik 6 hónaposan,még a tüzelés előtt/ekkora fejlődik ki a petefészek/.

A daganatok valószínűsége ilyenkor a legkisebb,de még az első után is elenyésző.

A harmadikhoz van időpontunk.

2016. jan. 15. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszi szépen!
2016. jan. 15. 14:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!