Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mi baja lehet a kutyának?

Mi baja lehet a kutyának?

Figyelt kérdés

7-8 éves Cavalier King Charles spánielről van szó. Reggel óta nagyon liheg, folyamatosan kint van a nyelve, szuszog, pedig nem is csinált semmit, csak fekszik és járkál. És eléggé ver a szíve is. Még hidegben is, pedig bekapcsoltam neki a klímát is. Illetve reggel óta 3x bepisilt, meg 1x bekakilt, pedig szobatiszta.

Mi lehet a baj?


2020. okt. 31. 15:05
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
93%
Nem vagyunk állatorvosok. Ez elég komolynak hangzik, nem nálunk kéne segítséget kérni.
2020. okt. 31. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
89%
Esetleg orvos? Lathatoan baja van, lehet, hogy lazas, es te meg a klimat is bekapcsoltad, ugyes. Ne huzd a dolgot, vidd el orvoshoz.
2020. okt. 31. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Nem az én kutyám. Tesómé csak ő dolgozik
2020. okt. 31. 15:30
 4/11 A kérdező kommentje:
Egyébként éppen tüzel. Nem lehet, hogy amiatt van?
2020. okt. 31. 15:31
 5/11 anonim ***** válasza:
89%
Oke, akkor vigye el a tesod orvoshoz, tokmindegy, csak a holnapot ne varjatok meg, mert lehet komolyabb baj is. De ha most raersz, nyugodtan elviheted te is.
2020. okt. 31. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
10%
4. Lehet, hogy köze van hozzá. Az én kutyám, amikor először tüzelt össze - vissza járkált, lihegett, nyöszörgött, minden baja volt. Nem véletlenül "being in heat" az angol kifejezés a tüzelésre. Azóta amúgy nem tüzelt többet :) . Azt viszont nem tudom, hogy emiatt bepiszkíthat e. Továbbá nem fiatal már és ha nem voltak kölykei, akkor ivartalanítatlan szukáknál fent áll a daganat veszélye is. Én mindenképpen megnézetném.
2020. okt. 31. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
66%

Nem a te kutyád... Ez nekem soha nem volt kifogás. Ha rám bízták a kutyát, akkor én felelek érte, ha rosszul lesz viszem orvoshoz. Legfeljebb majd kifizettetem a gazdával.


Egyébként voltatok dokinál? Ha igen mit mondott?

2020. okt. 31. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Tesóm azt mondta nincs nyitva hétvégén az állatorvos.
2020. okt. 31. 22:35
 9/11 anonim ***** válasza:
Merre laktok? Ügyelet mindig van valahol.
2020. okt. 31. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Komárom mellett
2020. okt. 31. 22:38
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!