Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Van egy 6hónapos labrador kan...

Van egy 6hónapos labrador kan kutyám. Mi volt ez? LENN

Figyelt kérdés
Ma reggel leültem a földre és a kutyám pedig első két lábával a vállamra támaszkodott a hátsó két lábával meg elkezdett ugrálni, mint ha párosodna olyan volt ez az egész.Ő csak játszanni akartr és én félreértettem, vagy pedig párosodni akart?Ez normális?
2010. aug. 9. 18:22
 1/7 anonim ***** válasza:
69%
Ez a dominancia kifejezése. Alacsonyra kerültél (leültél) és ez válthatta ki belőle. Ezért mondják hogy több kutya előtt, főleg ha azok valami keményebb fajta, nem szabad a gadzának alacsonyabbra kerülni mert akár meg is támadhatják. Ez a megalázkodás jele is. Persze a jó kutyának akkor sem szabad ilyet csinálni. Egy kicsit gyúrni kellene szerintem a falkavezérségre.
2010. aug. 9. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
28%
ha párosodni akarta,akkor nem ugrál közben,hanem mint a emberek a csípőjével lödösödik.amúgy normális ez,minden kutyára rájön ez néha.
2010. aug. 9. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
83%
Nem, ez egyáltalán nem normális. A kutya úgy érzi, hogy ő a falkavezér, ez pedig nagyon nincs rendjén. Egy ilyen fiatal kutyusnak még elég könnyen "le lehet törni a szarvát", szóval ne várd meg, hogy viselkedési problémák alakuljanak ki nála. Olvasd el ezt a cikket és tartsd be, amiről ír, akkor nem lesznek később problémák a kutyával. [link]
2010. aug. 9. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
15%

Méghogy falkavezér:))))))))

Egyszerűen hozzáért a nemi szerve a hátadhoz, és ez előhozta az ösztönös mozgást belőle.Egy kölyök még nem ivarérett, így nem tudatosan tette, amit tett. Egy egyszerű "nem"-el szépen el kell tolni és kész.

2010. aug. 9. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
79%
Pedig de. Ez a dolog a dominancia kifejezese - es kezd kinoni a kolyokkorbol, probalgatja a hatarait. Ha ilyet csinal, hatarozottan le kell lokni, es kesz. Esetleg, fel is borithatod (erzessel persze) hogy gyorsan felfogja, ehez meg jocskan pici. :)
2010. aug. 9. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
25%

persze 6 honaposan dominancia ugye?még nem is ivarérett.

lehet, hogy érteni kellene hozzá, nem csak szajkózni a hülyeséget.

2010. aug. 9. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
54%
A kutyák már pár hetes kortól kivívják a helyüket a többi kölyök között ha csak játékosan is. Szóval igenis dominancia.
2010. aug. 9. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!