Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » 2 kan kutya mellé fiú vagy...

2 kan kutya mellé fiú vagy lány menhelyi kutyát hoznátok?

Figyelt kérdés
A fiatalabbik ivaros, az idősebbik ivartalan. A menhelyi nemtől függetlenül ivartalanul érkezne. Enyémek minden kutyával barátságosak. Sosem volt még lány kutyám, ha ez számít :D
2020. nov. 1. 22:43
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Lehet inkább lány kéne, én azt hoznék :) De ha mindenkivel barátságosak, nem hiszem hogy gond lenne egy újabb fiúval
2020. nov. 1. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
7%
Sok mindentől függ. Ivarosak a kanok? A menhelyről ivartalanul, agy ivartalanítási kötelezettséggel hoznád a harmadik kutyát? Elfogadják egyáltalán a kutyáid az idegen kutyákat? Te ismered őket, te vagy a gazdájuk. Így látatlanul nem igen lehet ezt megmondani. Minden kutya más. Ha te magad sem tudod, mi se fogjuk tudni ismeretlenül. Persze a sokan fogják majd írni, hogy szukát, de ebben nem lehet semelyikünk biztos.
2020. nov. 1. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
76%

Ha mindegy, akkor én lányt hoznék, de csak mert még nem volt :D

Én nekem meg fiú kutyám nem volt még sosem, pedig volt egy pár(7, egyszerre több) :D

2020. nov. 1. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
En is lányt hoznek.
2020. nov. 1. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
2-es válaszoló szerintem olvasd el a kiírást. Minden kérdésedre ott van a válasz, ebben a sorrendben. Nem tudom, hogy kinti vagy benti kutyák, de ha kintiek, akkor a kan mellett nem biztos, hogy minden növény megmarad (ebből kifolyólag vannak szukáink). Illetve szerintem érdemes kipróbálni, milyen egy lány kutya, szóval egyet értek az előzőekkel.
2020. nov. 1. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Lanyt hoznek. De a mostani kutyakkal menjetek el a menhelyre es ott illetve fuggetlen teruleten nezzetek ossze a kutyakat. Megvan-e a szimpatia. Az osszeszoktatasban nem hiszek.
2020. nov. 2. 01:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

#6-osnak igaza van, ha elsore nincs szimpatia en nem szenvednek vele/szenvedtetnem oket.

Ja es en is csajszi kutyusra szavaznek :)

Ha rank hallgatsz, akkor ez el is dolt, de azert megmondod majd hogy alakult? Esetleg kepet kerhetunk a kutyuskakrol? Szeretunk edes kutyusokat nezegetni :))))

2020. nov. 2. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
83%
Szerintem mindegy, az a fő, hogy jól kijöjjenek egymással a kutyik. :3
2020. nov. 3. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!