Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Most már nagyon elegem van a...

Most már nagyon elegem van a tesómból és ahogy bánik a kutyával?

Figyelt kérdés
2 kutyánk van, egy az enyém másik a tesómé a tesóm soha nem csinál vele semmit, kinti kutyák de este be vannak zárva. Nem eteti meg semmi. Legutóbb csak vizet kellet volna vinni nekik, de még ezt se tudta megcsinálni. Volt olyan is hogy 38 fokos lázam volt megkértem hogy etesse meg azt mondta: nekem is fáj a fejem! Nekem kellett megetetni. Megmondtam neki Te vagy a gazdája a te felelőséged ha nem tudod vállalni afelelősséget 18 évesen, akkor nem kell kutya. Amúgy neki azért kellet kutya mert nekem van lovam, kaptam kutyát, apuék meg vettek neki mert 18 éves, de ha szólók szüleimnek akkor azt mondják hogy már nagykorú és az ő felelőssége (?????) de ha nem etetném akkor már meghalt volna. Már azzal is fenyegettem hogy átiratom a nevemre vagy eladom. Mit kéne tennem?

2020. nov. 5. 19:23
 1/2 anonim ***** válasza:
95%
Nem tudsz mit tenni, ha a szüleid nem partnerek benne...
2020. nov. 5. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
89%
Szerintem próbáld bemutatni a szüleidnek, hogy meg sem etetné. Ne adj a kutyának enni és mond a szüleidnek, hogy nézzék meg, hogy ha te nem gondozod akkor éhen is halna...
2020. nov. 5. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!