Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Miért néznek hülyének az...

Miért néznek hülyének az ivartalanítás miatt?

Figyelt kérdés

Ha elmondom az embereknek, h a 3éves keverék kan kutyám ivartalanított, mindenki rékezdi, h szeeeeeggggééééééény...meg h ugyis lakásban van, minek?

hiába probálom elmagyarázni, h így nem lesz hererákos, nem lesz olyan dominánsmás kanokkal, nem bolondul meg a tüzelő szuka szagától, nem jelöl állandóan a pisivel, kicsit lenyugszik stbi...

Enniyre korlátoltak az emberek?


2010. aug. 10. 06:50
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Igen!Sajnos ennyire korlátoltak.Én Erdélyben élek és itt is igy gondolkodnak az emberek,főleg a férfiak.Az én kutyám is ivartalanitott labrador kan,most két éves de 9 hónaposan ivartalanitottam.Én ugy vagyok vele hogyha valakinek nem tetszik ezen én csak kacagok magamba,hogy milyen maradi ez az ember.Szerintem fölösleges velük bármiféle eszmecserét folytatni.Aki igazán ért a kutyához az ugyis helyeselni fogja az ivartalanitást.Ugyhogy te ne csüggedj e miatt,jó döntést hoztál mikor ivartalanitottad.JÓ gazdi vagy!
2010. aug. 10. 07:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
14%
Neked most komolyan az a legnagyobb problémád hogy mások mit szólnak az ivartalanított kanodhoz??? Kit érdekel.... azt csinálsz amit akarsz, semmi közük hozzá.
2010. aug. 10. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
A legnagyobb baj, hogy az emberek a kutyájuk helyébe képzeli magát, és úgy fogja fel, mintha ő tőle (embertől) vonnák meg a szex lehetőséget. Egyébként ne aggódj ezen, rengeteg ilyen tökkelütött ember van. Nem kell velük foglalkozni, hagyd rájuk. Te mindent teljesen jól csináltál !!!!
2010. aug. 10. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 Bozsikrisz ***** válasza:
100%

Az én kutyám is ivartalanított, és engem még soha nem vontak kérdőre, vagy hülyéztek le emiatt.

Gondolom azok reagálnak így, akiknek nincsen kutyájuk. Azok meg kit érdekelnek, hiszen nem értenek hozzá.

2010. aug. 10. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Nem mondtam egy szoval sem,hogy ez a legnagyobb problémám, kiváncsi vagyok csak, ki hogy látja.

De nekem kuytások(és amugy jó gazdik)is mondták!

bár valóban férfiak voltak...

2010. aug. 10. 09:21
 6/7 anonim ***** válasza:

Tudod ez érdekes téma... :-)

Amikor ide költöztünk a panelba és elkezdünk ismerkedni a többi kutyással a miénken kivűl csak 2 kutya volt ivartalanítva (1kan, 1szuka) és mindeki más szerint mi kegyetlenek voltunk a kutyákkal. Többeknek ajánlottam (a neveletlen idősecske kanok), hogy sokkal egyszerűbb lenne az életük, nem kellene folyton dokihoz rohangálni a verekedések miatt, stb...

A válaszok:

- Szó sem lehet róla, ez kegyetlenség,

- kutyának is kell a szex,

- ebben a korban már minek...

- nincs rá pénz,

- minek szólok bele, az ő kutyulija igenis jól nevelt a szuka gazdája a hibás minek sétáltatja ha tűzel...

- stb... (ezeknél sokkal rosszabbakat is kaptam)


Aztán az egyik kan egyéb okoból úgyis műteni kellett és hát az ivartalanítást is megcsinálták egy füst alatt.

Eredmény:

A kutya sokkal normálisabb lett.

+ eredmény:

Azóta még 2 kan és 5 szuka lett megműtteve és azok hirdetik legjobban a műtét előnyeit akik leginkább ellenezték.

:D:D:D

2010. aug. 10. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 Akiteki ***** válasza:
100%

Nem az a baj, hogy megjegyzéseket tesznek Rád, amiért helyesen jársz el, hanem hogy az ilyenek még kutyát is beszereznek!

Kitartás! Ha a sok tudatlanból csak évi egyet meggyőzünk, már az is eredmény.

2010. aug. 10. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!