Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Ivartalanítás után ez normális...

Ivartalanítás után ez normális, így kell lennie?

Figyelt kérdés

Tegnap ivartalanítottam a kan kutyusom, és tegnap is egész nap olyan bágyadt volt (ez gondolom természetes), de most is csak ül, nem bír ráállni a hátsó lábaira egyáltalán. Néha meg akar mozdulni de nem bír szegénykém. Vizet se nagyon akar inni, úgy kell kanállal itatni. Ez normális, meddig lesz szegény ilyen?

Meg, hogy kell kinéznie ott lent utána? Mert most a golyók helyén van egy gömbszerűség ami szerintem tele van vérrel.

Kérdeztem a kórházba, hogy minden rendben meg hogy lesz, de hát úgy kellett mindent kihúzni belőlük és mégse lettem okosabb.. :( pedig az orvos is rendes volt eddig, de most meg le se szart minket. Meg azt mondta, hogy nem kell kennem semmivel se betadin, se semmi. Tényleg vagy azért néha bekenjem?

Bocsánat ha kicsit hosszú vagy zavaros, csak aggódom a kis kutyusomért.


2011. okt. 15. 09:23
1 2
 1/17 A kérdező kommentje:
kép hamarosan a sebről
2011. okt. 15. 09:23
 2/17 anonim ***** válasza:
14%
na látod ezért kellet a szerencsétlent ivartalaníttatni? ez nem jó vidd őt vissza a dokihoz!!!
2011. okt. 15. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
A kutya még egy-két napig levert lesz, ez így normális. Viszon ugyanúgy vidd ki mint előtte. Le lesz lassulva, de muszáj mozgatni, és ugye a szükségleteit is el kell végeznie. A sebe le volt ragasztva, de a géz már aznap lejött róla. Mi kaptunk kék kenőcsöt, éz azzal kellett kenegetni a sebet. 3 nap mulva mintha semmi sem történt volna, ugyanúgy játszott kint. 10 nap mulva mentünk varrat szedésre. Szóval nyugi, ez így normális, hamar helyre fog jönni!
2011. okt. 15. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:
2011. okt. 15. 09:39
 5/17 A kérdező kommentje:

Köszönöm. Igazából nem is az, hogy le van lassulva, meg se mozdul szegénykém, csak ül, vagy fekszik. Ha meg akar mozdulni akkor is a seggét a földön hagyva akar mászni.

Neki a sebe egyáltalán nem volt bekötve.

2011. okt. 15. 09:40
 6/17 anonim ***** válasza:
Azért van a heréi helyett kép bogyó hogy esztétikailag is jól mutasson! Tehát ha megy az utcán akkor ugyanolyannak lássák mint egy másik kutyát. Így csak akkor tudják majd hogy már ivartalanított ha megkérdezik vagy szóba hozod.
2011. okt. 15. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
Előző vagyok. Az én kutyám is esett kelt, szédelgett, nem evett, nem ivott. Első nap sokat aludt. Ez így normális hidd el. Idő kell hogy észhez térjen. Arra figyelj hogy a sebet nyalogathatja de ki nem szedheti a varratokat. Menj el állat patikába és vegyél kék kenőcsöt. Azzal kenegesd neki időnként. Csípni fogja, mert fertőtleníti is, vmt felgyorsítja a seb gyógyulását.
2011. okt. 15. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
100%
Na. Miután begyógyul a seb, a kutyád úgy fog kinézni mintha sosem lettek volna heréi. Majd kiszőrösödik neki, de lapos lesz a helye. Aki azt írta hogy esztétika stb az jó nagy butaságot írt. Lefogadom nincs is kutyája, főleg nem ivartalanított kan kutyája.
2011. okt. 15. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:
Köszönöm, kicsit megnyugtattattok :) úgy aggódom szegénykémért. Kedves Utolsó, azt szeretném kérdezni, hogy Neked is úgy nézett ki lent utána, hogy egy golyószerűség maradt ott?
2011. okt. 15. 09:56
 10/17 anonim ***** válasza:
A sok varrat miatt ráncos volt neki, de ha kiveszik a varratot, úgy fog kinézni ahogy leírtam. Viszont javaslom a kék kenőcsöt.
2011. okt. 15. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!