Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Ételek bevezetése » 9hetes baba anyukaja vok....

9hetes baba anyukaja vok. Sajnos tapot eszik egy hetes kora ota. Erdekelne mikor es hogyan keztetek az etelek bevezeteset ill. mivel? Elso baba semmi tapasztalatom 😊

Figyelt kérdés
2016. jan. 22. 07:57
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

tápot az állatok esznek..

4 honapos korátol kezdtem neki almat adni, majd krumplit, répát..

2016. jan. 22. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
4 hónapos kortól lehet kezdeni, de ha Google-be beírod, hogy "hozzátáplálás", akkor máris egy rakat anyagot el tudsz olvasni róla.
2016. jan. 22. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Kedves humoros elso valaszolo elnezest kerek ..tapszert eszik a lanyom de koszonom h elkaptad a kerdes lenyeget es latom sikerult is arra reagalni. Gratulalok! A masodiknak koszonom az a baj h ellentmondasos infok vannak a neten ezert igazabol szemelyes tapasztalatokra lennek kivancsi.
2016. jan. 22. 08:43
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

Szigorúan betöltött 4. hónap után.

Én répa levével kezdtem, aztán alma, majd a többi.

Mivel először csak 1-2 kanállal adsz, és naponta növeled az adagot, akár 1 hét is eltelik, mire kezded a következő kóstoltatást. Így 5-5,5 hónaposan fogsz csak étkezést kiváltani legkorábban.


Igen, sok minden van a neten, de itt legalább annyi félét fognak írni.

Tehát átlagolj. Nekem is 1 gyerekem van, védőnő 0 segítséget adott, így én azt csináltam, hogy elolvastam nagyon sok táblázatot, és ami a legtöbben volt ugyanaz, azt próbáltam betartani. Meg sokszor vettem üvegest, az tuti adható volt annyi idősen, ami rá van írva.

2016. jan. 22. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Betöltött 4. hónap után kezdik általában a tápszeres babák és 6. hónap után a kizárólag anyatejes babák hozzátáplálását. Én 4 hónaposan próbálkoztam először a nagyobbik lányomnál almát pürésítettem, nem kellett neki. Aztán újból 4,5 hónaposan próbálkoztam, akkor már elfogadta, de nem ízlett, így jött a barack. Na azt viszont falta. A picinél egyből barackkal indítottam, öröm volt nézni, ahogy pusztította.
2016. jan. 22. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
A tápszer is elég 5-6 hónapig. Utána alma, banán, barack, krumpli, sütőtök. Először csak egyféle, aztán kettőt kombinálva.
2016. jan. 22. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

"Kedves humoros elso valaszolo elnezest kerek ..tapszert eszik a lanyom de koszonom h elkaptad a kerdes lenyeget es latom sikerult is arra reagalni. Gratulalok!"


nem humornak szántam...és azt hiszem válaszoltam is.

2016. jan. 22. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
En se ereztem humorosnak csak nem akartam irni h eleg bunko hozzaszolas a "tapot az allatok esznek". Nem erzem tul nyeronek h parhuzamot vosz az allatok es egy gyerek kozt. Vagy esetleg a tap szo volt szamodra idegen?
2016. jan. 22. 11:32
 9/11 anonim ***** válasza:
1-esnek nem az a "baja", hogy nem szoptatod a gyereked, hanem hogy tápszer helyett tápot írtál. Azt a kifejezést valóban az állatok etetésénél használjuk.
2016. jan. 22. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Tápszeres babáknál is elég 6 hósan elkezdeni a hozzátáplálást (dietetikus vagyok),
2016. jan. 24. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!