Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Hülyének néznétek valakit, ha...

Hülyének néznétek valakit, ha két kan beagle testvér kutyái a Steve és Danny nevet viselnék?

Figyelt kérdés
13 hetesek, 3 hete vannak velem, még nem adtam nekik nevet, csak a tk-s neveik vannak. 3 hét alatt rengeteget nevettem rajtuk, tisztára a Five-0-s Steve&Danny párosra emlékeztetnek. Mindig civakodnak, aztán megpuszilgatják egymást. Szóval ilyen szeretetből, játékból egymás csesztetése, nagyon jóban vannak. De félek, hogy totál idiótának gondolnak, ha egy sorozatból, egy szereplőpárosról nevezem el újdonsült pajtásaimat😕

#név #Beagletesók #Szereplőpáros
2020. nov. 12. 14:04
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
92%
Bocsi, nem kötekedésből mondom, de az ég egy adta világon senkit nem fog érdekelni, hogyan hívod a kutyáidat.
2020. nov. 12. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
93%
A francia bulldogom Britney, a Boxerem Naomi....
2020. nov. 12. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
86%
Amiatt nem, inkább azért, hogy ezt megkérdezi a gyakorin.
2020. nov. 12. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
96%
Engem egyáltalán nem érdekelne. Az a baj, hogy rengetegen rá vannak görcsölve, hogy ki mit gondol róluk. Te mit gondolnál a másikról ilyen esetben? Esetleg nevetnél egyet, és jól van. Egyébként ezek még tök normális nevek, hallottam már ennél sokkal rosszabbat is.
2020. nov. 12. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
90%
Aztsem tudom kik ők.
2020. nov. 12. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
88%

Azt se tudtam, hogy ez valami filmes páros. Ez csak két név.

Amúgy szerintem senkit nem érdekel, hogy hívod a kutyáid. :D

2020. nov. 12. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
93%
Az életben nem hallottam ezekről, amikről írsz. Teljesen vállalható kutyanevek. :)
2020. nov. 12. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
88%
A legtöbbeket tényleg nem érdekli a másik, illetve, hogy hogy nevezi a kutyáit. Szerintem jópofa ötlet, jó nevek :D
2020. nov. 12. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
83%

Én nem tudom kik ők, milyen sorozatból.


Ha úgy látod, hogy passzol a kutyáidhoz , nyugodtan.

2020. nov. 12. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 Tevenyereggyarto ***** válasza:
84%

Az enyémet meg Pistának hívják, s kit érdekel ? Senkit.

Nekem meg a Steve-ről a Minecraft főkaraktere jut eszembe, vagy a Family Guy-ból Stewie. A Danny-ről meg a JoJo’s Bizzare Adventure első évadának kutyája jut eszembe. És akkor mi van ? Semmi. Ne görcsölj rá ennyire. Ha kérdezik ,hogy hívják őket akkor elmondod, ha rákérdeznek ,hogy honnan vannak a nevek akkor elmondod ,hogy x sorozatból a két csávóra emlékeztettnek.

2020. nov. 12. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!