Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Nálam kell, hogy legyen a...

Nálam kell, hogy legyen a lakcímkártya, ha kimegyek kutyát sétáltatni?

Figyelt kérdés
Tehát, ha megállít a rendőr a kutyával akkor kell, hogy legyen nálam lakcímkártya, vagy egyéb okmány amivel igazolni tudom a pontos lakhelyemet, vagy elég, hogyha kulcs van nálam a kapuhoz, amit akár meg is mutatok nekik, hogy nyit egy 500 méteren belüli ajtót, ha kérik.

2020. nov. 12. 20:02
1 2 3 4
 11/36 anonim ***** válasza:
100%

telefon is tropára törik.

tudom, mert engem már ütöttek el 10+ éve és a nokia elpusztíthatatlan típusa is megsemmisült a zsebemben.

2020. nov. 12. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/36 anonim ***** válasza:
9%
Akkor se viszek magammal személyit. A ház közelében, park körül, járdán, esetleg más felé az házak között szoktunk sétálni. A környékünk pedig olyan, hogy vakon is lehetne menni késő este, annyira nem jár olyankor kocsi. Persze mindig figyelek, de annyira nincs senki, hogy aligha fenyeget veszély.
2020. nov. 12. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/36 anonim ***** válasza:
100%
6-os, mi is albiban lakunk a párommal. A bérleti szerződést fotóztuk le, ha igazoltatnak, azt mutatjuk be.
2020. nov. 12. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/36 anonim ***** válasza:
98%

Okmanyaidnak aktualisan mindig nálad kell lennie. Ennek hianyaban siman eloallithatnak … jo tudni, hogy 72 ora a vizsgalati fogsag lehetosege, tehat ha sokat értetlenkedsz, akkor 3 napig siman kibabralhatnak veled.


Ha ilyen egyszeru lenne az elet, hogy majd megmutatom a rendorbacsinak, hogy ott lakom … akkor minden korozott bunozo ezt mondana, hogy abban a házban lakom rendorbacsi.


Milyen gyermeteg gondolkodasuak egyesek!? Megall az ember esze.

2020. nov. 12. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/36 anonim ***** válasza:
11%
Szerintem 19 évesen, megfelelő ápoltsággal, 2 boldog kutyával pórázon, aligha néznek körözött bűnözőnek vagy olyannak, aki macskát áldozott a sátán oltárán.
2020. nov. 12. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/36 anonim ***** válasza:
13%
Egyébként mindenhova máshova viszem, amikor elmegyek itthonról, és nem a 2 percre lévő kisbolta ugrok le lisztért. A séta alatt se tárcában, se csak a kártyát nem fogom vinni. Amúgy se jár a környékünkön a rendőr, legalábbis az elmúlt 4 évben, amióta itt lakunk, csak akkor jöttek, amikor a kettővel felettünk lakók szokásosan veszekedtek éjnek évadján.
2020. nov. 12. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/36 anonim ***** válasza:
90%
Ilyen 19 evesekkel van tele Tokol!
2020. nov. 12. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/36 anonim ***** válasza:
80%
Felőlem. Budapesti vagyok.
2020. nov. 12. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/36 anonim ***** válasza:
49%
és nem tudja miről van szó :)
2020. nov. 12. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/36 anonim ***** válasza:
100%

Lehet, éppen arra autóznak, ahol te sétáltatsz.


Rendkívüli helyzet van. Olyan nehéz azt a iratot magadhoz venni? Csak tudd, köteles vagy az oltási könyvet is magadnál tartani nappal is.

2020. nov. 12. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!