Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Nálam kell, hogy legyen a...

Nálam kell, hogy legyen a lakcímkártya, ha kimegyek kutyát sétáltatni?

Figyelt kérdés
Tehát, ha megállít a rendőr a kutyával akkor kell, hogy legyen nálam lakcímkártya, vagy egyéb okmány amivel igazolni tudom a pontos lakhelyemet, vagy elég, hogyha kulcs van nálam a kapuhoz, amit akár meg is mutatok nekik, hogy nyit egy 500 méteren belüli ajtót, ha kérik.

2020. nov. 12. 20:02
1 2 3 4
 31/36 anonim ***** válasza:
81%
Oke, ezt ertem, es tudom. Dolgozom, egyetemen tanulok, adozom, rendes allampolgar vagyok, de ha a tulaj nem jarul hozza a bejelenteshez (osszesen 6 albis ev alatt senki!) akkor hiaba verem a foldhoz magam, nem tudok mit csinalni, laknom kell valahol. Vagy akkor mit tanacsolsz, mit tudnek szerinted tenni?
2020. nov. 13. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/36 anonim ***** válasza:

#31

Mint írtam, lehet így is lakni, csak akkor mindig észben kell tartani, hogy büntethető vagy.

2020. nov. 13. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/36 anonim ***** válasza:

És szerinted miért fognak jobban megrángatni egy esetleges igazoltatáskor?


Ha igazoltatáskor kiderül, hogy nem oda szól a hivatalos lakcímed, vagy ha be kell vinniük és az őrszobán nézik ki a rendszerből a képed és az adataid?

2020. nov. 13. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/36 anonim ***** válasza:
23%
31-es vagyok. Nem ertem miert kellene bevinniuk, en magamnal hordom az irataimat. Csak nem visznek be azert, mert a lakcimem mashova szol, mert szerintem akkor a fel varost bevihetnek...
2020. nov. 13. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/36 anonim ***** válasza:
81%

Na akkor a közlöny, mielőtt tényleg elhiszi valaki, hogy büntetik mert nincs bejelentve albiba de kutyát setaltat:


'Este 8 óra és reggel 5 óra között – e rendeletben meghatározott kivétellel – mindenki köteles a lakóhelyén,

a tartózkodási helyén vagy a szálláshelyén tartózkodni.'


(utána ir a kutya setaltato kivetelrol)


Tehát szallashely! Ilyen kategória pont megfelel annak akinek nincs az albi címe a lakcim kártyán.



(amúgy én se viszek iratokat ha csak kimegyek sétálni vagy biciklizni a környéken, mondjuk kutya nincs, úgyhogy csak 20h előtt)

2020. nov. 15. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/36 anonim ***** válasza:
56%
Persze, a rendőr koslasson majd utánatok. Van jobb dolguk is. Tessék szépen papírokat vinni.
2021. febr. 9. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!