Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Meddig varnatok tap valtas...

Meddig varnatok tap valtas utan, mig beall a kaki? Mi az amikor mar valoszinu nem szokik hozza a gyomra?

Figyelt kérdés

Tapot valtottam egy hete.

Nem kevertem, mert hidegen sajtoltrol valtottunk extrudaltra. Tapasztalatom az a ket kutyamnak konnyebben lesz fosi a ket emesztesi ideju taptol,ha keverem.


Egyik naprol a masikra valtottam.


Nem is volt gond, de szerintem ahogy a regi tap kiurult a belrendszerukbol. Elegge laza lett a kaki.


Idosebbnek javul a kaki allaga.


Fiatalnak meg reggel elso kaki jo, masodik lazabb harmadik meg tul laza mar. Aztan delutan is van meg kaki ott ketto szokott lenni egyik viszonylag jonak mondhato,de a masik szinten tul laza.


Tap forgalmazo azt irta, kell 2-3 het mire beall. Neki is az egyik kutyaja mar a 3.hettol nem produkalt lazat.


Nem tudom, furcsa mert nekem egy het alatt be szokott allni az uj kaja.



Bar most ugy vagyok varok meg ket hetet de ha nem latok javulast akkor felejtos a tap :/



Szerintetek?


2020. nov. 18. 08:06
 1/4 anonim ***** válasza:
Adj mellé ilyet (máshol is kapható): [link]
2020. nov. 18. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Igen, erre en is gondoltam pluszban, ma el is megyek a patikba es veszek :) hatha konnyebben megy majd az atallas. Jo ez a por, mindig van itthon. De most nem volt.
2020. nov. 18. 09:02
 3/4 anonim ***** válasza:
63%

1 hónap nálunk.

Vagyis 10 nap alatt váltunk át fokozatosan, aztán még 2x annyi idő, ha nem jó, akkor ennyi.

2020. nov. 18. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat, akkor még várunk :)
2020. nov. 21. 14:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!