Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » A Sharpei vizsla milyen fajta...

A Sharpei vizsla milyen fajta kutyának számít?

Figyelt kérdés
Nyugodt, erőszakos, agresszív? Azt tudom, hogy domináns méghozzá nem is kicsit. Van kutya akivel tök jóban van, viszont van akivel nem. Mondjuk a husky. Vele nagyon ari, viszont van akivel acsarkodik. Most szeretném kutyasuliba vinni. Vigyem előtte szocializációs tréningre? Vagy nem szükséges! Alapvetően nem agresszív, mert embert nem bánt, viszont van olyan kutya akivel nem jön ki olyan jól. (Persze nem kell mindenkivel jóban lennie!) Nm kell mindenkivel már BFFnek lennie. A válaszokat nagyon köszönöm! :)

2020. nov. 22. 19:17
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Most akkor shar-pei vagy vizsla?

Ez kB olyan mint a "palotapincsi nemetjuhasz"

2020. nov. 22. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Most keverék a kutyád, vagy csak szimplán nem ismered a fajtáját?


Ha van olyan kutya, akivel agresszíven viselkedik, akkor nem jó ha a kutyasuliban derül ki, hogy nem bírja a többieket. Szerintem vidd tréningre. Nem lesz minden kutya a legjobb barátja, de elviseli a többieket agresszió nélkül, és az jó lenne a kutyasuliban.

2020. nov. 22. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
A vizsla vadászkutya. A Shar peit nem tudom.
2020. nov. 22. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Olyan nincs, hogy shar pei vizsla :)!


Van a vizsla. Magyar fajta.

És van a shar pei =kínai harcikutya. Kínai fajta.


Nem értem a kérdést!

2020. nov. 22. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Lesz egy kutyád, aki az állatokat és az embereket is levadássza, kettő az egyben :D .

Komolyra fordítva, nem lehet tudni ennyiből, hogy melyik felmenőjének a természetét örökölte jobban. Lehet akármelyik, vagy a kettő elegye. Lehet valami más is.

2020. nov. 22. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!