Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Másnak is szetszed mindent a...

Másnak is szetszed mindent a labradorja?

Figyelt kérdés

2020. nov. 25. 11:06
 1/9 anonim ***** válasza:
88%

Mennyit foglalkozol vele? Mennyit sétáltok, mozogtok? Mennyi idős?


Nekem kicsit komolyabb, nagyobb mozgásigényű kutyáim vannak, de csak akkor rombolnak (de szerencsére akkor is csak ritkán) ha valami miatt egy-egy napi intenzívebb foglalkozás kimarad.

2020. nov. 25. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
85%
Nekem labradorom van, ő maga az angyal. Fiatalkorában sem volt olyan szétszedős. Persze kölyökkorában azért tett rossz fát a tűzre, de ez hamar megváltozott.
2020. nov. 25. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
68%

Felnott kutyam szetszed mindent a lakasban,ha nincs meg a rendszeres kozos futasunk. Labihoz hasonlo csak erosebb fajta... 😂

Vagy sportolok vagy soppingolok.👌

2020. nov. 25. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Na vegre egy kis elet az oldalon! :D Orulj neki, hogy szetszed mindent:

1. van mit szetszedni

2. mindig lesznek uj dolgaid

3. ha szetszed, akkor legalabb a kutyad fiatal ... oreg labi mar sajnos nem szed szet semmit.

2020. nov. 25. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
47%
Nekem is volt labradorom, amit talált az udvaron azt mindent szétszedett. Locsolókanna, könyvek (szegény kutyás könyvemet :C), párnák stb. Egyszerűen ő ilyen rosszcsont volt. :D
2020. nov. 25. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Kerdezo, nem tudsz bicajozni vagy rollerezni vagy akar nyanyatempoval kocogni a kutya mellett? Az mar neki testmozgas lenne!!
2020. nov. 25. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
6-os azért ennél a fajtánál csak úgy ne javasoljunk már ilyeneket, főleg ha húzómunkát végez. Előtte egy diszplázia szűrés alap, gondolom szapis, szóval nem lenne poén, ha a kutya 5-6 éves korára lebénulna.
2020. nov. 26. 01:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Csak akkor ha unatkozik. Azért kell vele foglalkozni sokat. Ha valami rosszat csinál, akkor meg is tudod tanítani neki, hogy ezt nem csinálhatja...

Aztán megtanulja, csak sokat kell vele foglalkoznod ... :)

2020. nov. 26. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Az én kutyám elején mindig nagyon energikus szokott lenni, játszik velem, aztán megnyugszik.

Fiatal korában sok mindent csinált, megtanulta a szabályokat, és azóta már nem rágja szét. max csak ásni szokott, ha unatkozik :)

2020. nov. 26. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!