Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Hogyan tanitsam meg, hogy ha...

Hogyan tanitsam meg, hogy ha jön valaki az utcára, akkor maradjon mellettem?

Figyelt kérdés

Hiába szóltam rá, volt hogy probaltam fogni is, de akkor is odament ugatni agressziven.

Önfejű...


2020. dec. 2. 01:30
 1/3 anonim ***** válasza:
55%
Keress egy jó trénert, aki segít megtanítani hogy legyen kontrollod a kutyád fölött. A kontroll az alapja mindennek és mivel nem fogad szót neked, ez nyilvánvalóan nincs meg.
2020. dec. 2. 02:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
51%

Setalasnal megy el melloled vagy a sajat kertetekben megy oda es ugat?? Mert a kertben ugat,azt jol teszi. Azert van,h vedje a teruletet.


Setanal meg tedd porazra. Ennyi.


A trenerek nem biztos,hogy meg tudjak tanitani a kutyat. De az orankenti 15 000 ft-ot elkerik. Meg a parkolasi dijat. Ha semmi eredmeny vagy ellened forditotta a kutyat,akkor se adja vissza a penzed. Elhuzzak tobb szazezer forintra a kepzest.

2020. dec. 2. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
63%
Tiltsd le. Neveld meg. És szocializáld.
2020. dec. 2. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!