Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mopsz kiskutya ára tenyésztőtő...

Mopsz kiskutya ára tenyésztőtől 200-250 ezer között mozog nagyjából mindenhol?

Figyelt kérdés
Ez nem sok érte?

2020. dec. 2. 11:09
A kérdező szavazást indított:
Túl drága
Korrekt ár
35 szavazat
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
16%
Én 150 ezerről tudok kutyás ismerőstől. Törzskönyves.
2020. dec. 2. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
31%
Mielőtt kutyust veszel, ajánlom, hogy nézd át a menhelyeket. Nagyon sok kutyus vár gazdira.
2020. dec. 2. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
96%
Ez reális ár valódi fajtatiszta kutyáért.
2020. dec. 2. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
67%
Én speciel nem támogatnám egy ilyen életképtelen fajta tenyésztését sem pénzügyileg. De te tudod.
2020. dec. 2. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Tekintve, hogy milyen macerás fajta (finom szólva), még nem is drága ez az ár.
2020. dec. 2. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
27%
Én egy kicsit kevésnek gondolom.. Általában 440 ezer környékétől KEZDŐDNEK.
2020. dec. 2. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
70%
Nagyon cukik a mopszok, en is szemezgettem veluk, de beszeltem par mopszos tulajjal, es olvasgattam is a temaban, vegul ugy dontottem, hogy inkabb nem. Az a baj veluk, hogy hiaba torzskonyves es jo helyrol van, nagyon kenyes fajtak, ha dragallod mar most az arat, akkor meg fogsz lepodni, hogy ez lesz kb a legkevesebb tetel. Alapbol ott kezdodik a dolog, hogy telen faznak, nyaron meleguk van, tehat legkondi kotelezo, es telen meg a jo meleg lakas is. Sokkal hajlamosabbak allergiara, legzoszervi betegsegekre, elhizasra,nem ehetnek akarmit, stb stb. Szoval at kell gondolni szerintem.
2020. dec. 2. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
25%

Utolsó, ez kb az összes kistestű fajtára igaz. Csivava, yorki, bichon, mind érzékenyek, van köztük sok allergiás stb. Testsúlyra minden kutyánál oda kell figyelni, magától nem lesz kövér egyik sem. Rövidszőrű, kistestű kutya persze, hogy fázik. Egyik sem kertbe való.


Amúgy köszi a lepontozást, ha tetszik, ha nem, 150 ezerért vették.

2020. dec. 2. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat. Én is utánajártam a mopszoknak, és tudom, hogy túltenyésztett fajta, de már 8 éves korom óta szeretnék egyet, teljesen beleszerettem :D 150 ezerért én is láttam, általában azokat adják ennyiért, aminek a szülei tenyésztőtől vannak és törzskönyvesek, de a kiskutyának nincs törzskönyve, mert nem hivatalos tenyészet/kennel. Tehát nem hiszem hogy szaporítóról van szó, de azért talán még is jobb, ha hivatalos tenyésztőtől vesz az ember, ha már belefektet ennyi pénzt.
2020. dec. 2. 19:17
 10/11 anonim ***** válasza:
93%
De, akik nem adnak torzskonyvet, azok szaporitok. A torzskonyv 6-7 ezer forint, nem draga, ez csak egy szapis kifogas.
2020. dec. 2. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!