Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Honnan tudom, hogy tuletetem...

Honnan tudom, hogy tuletetem a kutyámat?

Figyelt kérdés
Mintha kezdene egy picit pocakosodni a kutyám, amit eleteszek, az egyből megeszi, nem hagyok előtte kaját, van hogy még utána is nyalja a talat. Ettől fuggetlenul lehet, hogy tuletetem? Tápot szoktam neki adni, most 2 napja meleg vízzel beaztatom. Amikor megeszi, akkora pocakja lesz, ez normális? Kolyokkutya meg.
2020. dec. 2. 21:02
 1/8 anonim ***** válasza:
Milyen tápot kap?
2020. dec. 2. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Versele-laga 3 marekkal szoktam adni neki.
2020. dec. 2. 21:11
 3/8 A kérdező kommentje:
Sajnos sehol nem találom az adagolást, 11 hetes.
2020. dec. 2. 21:15
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Beagle... az annyit eszik amennyit elè raksz. Nem mellesleg ez hulladèk kategoria, amit adsz neki...
2020. dec. 2. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
15%
Kérdezd meg tőle te kis butus
2020. dec. 2. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Két általános tipp:

- ha felülről nézed és nincs dereka,

- ha oldalról nézed és a hasa a bordái alá lóg vagy azokkal egy vonalban van


akkor kövér.


De igen, amúgy lesz pocakja a kutyáknak evés után. Inkább többször etess keveset, mint egyszer sokat. (Kölyök kutyát nem is szabad máshogy egyébként, háromszor-négyszer kell neki ennie egy nap.)

2020. dec. 2. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
88%
Evés után normális, hogy van egy kis pocak. Ha 2-3 óra múlva nem megy le, akkor tényleg kövér és kevesebbet kéne adnod neki.
2020. dec. 2. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
84%
Bocs de minek aztatod meleg vizbe? Csoda, hogy nincsen hasmenese. Gondolom egy 11 hetes kutyat bent tartasz, tehat felesleges a meleg viz. Amugy kb 40 gramm/ testsulykilogramm tapot kell neki adni, de ez egy nagyon nagy altalanositas, de kiindulasnak talan jo. A tap zacskojan rajta kene lennie az adagolasnak. Es ugye ezt a mennyiseget napi 4 reszre kell osztani.
2020. dec. 2. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!