Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Sehol nem találom neten,...

Sehol nem találom neten, ezért itt kérdezem, hogy kutyának a kennelköhögés elleni szert miylen időnként kell beadatni? Az első után kell ott is ismétlés?

Figyelt kérdés
Azt tudom, hogy orrba cseppegtetnek valami szert ilyenkor, de mást nem tudok.

2020. dec. 2. 21:56
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Én évente szoktam beadatni, az állatorvos szerint elég. Nem kellett ismételni, egy év múlva kapta meg újra.
2020. dec. 2. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
0%
Nem egyszerubb lenne egy teljeserteku igazi husbol es csont zoldsegbol allo kajat adnal nekik a hentestol??? Akkor nem betegesek am a kutyak.... enyem mindent nyal,kinnt futunk esoben is 3-4 orakat es nem kohog am sose....
2020. dec. 3. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Honnan tudod, hogy nem úgy etetem? Nem szerepelt a kérdésemben. Könnyebb egyből ítélkezni, a rosszindulat fog egyszer megrágni. Sajnállak, nagyon boldogtalan ember lehetsz.
2021. szept. 23. 11:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!