Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Flamo kutyatáp vélemények?

Flamo kutyatáp vélemények?

Figyelt kérdés
2020. dec. 3. 21:36
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Sehol nem találok összetevőket, de egyébként sem tűnik túl bizalomgerjesztőnek.
2020. dec. 3. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

https://www.gyakorikerdesek.hu/allatok__kutyak__7025578-a-fl..


Kérdező kérdezd meg a kérdezőt :D -lehet kipróbálta-

2020. dec. 3. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Összetevőket én sem találtam, csak beltartalmat. A nyershamu 12% fölött van, pedig ha jól emlékszem 10%> lenne az ideális. Sose hallottam erről a márkáról, de őszintén szerintem már a logóból látszik hogy elég gagyi, nem a legjobb minőség.
2020. dec. 4. 06:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Eledel boltból vettem, azt mondta az eladó, kozepkategorias, olyasmi mint az enjoy kölyök kutyatap. Arról valaki?
2020. dec. 4. 07:45
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Ha olcsó kuyatápot akarsz ami nem szemét ezt ajánlom:

[link]

Ennél olcsóbb, amiben ténylegesen van tápanyag is egyszerűen nincs.

2020. dec. 4. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
72%

Ez a tepertős.

nem olyan rossz ez szerintem


Osszetevők : 38 % szárított hús ( amely 76 % nyershússal megegyező értéku ) , 30 % extrudált majd újradarált gabona , 18 % növényi származék ( rizs , zöldség , gyümölcs ) 10 % állati zsiradék ,

3 % növényi olaj ( hidegen sajtolt napraforgóolaj ) 1 % vitaminok , aromák . Beltartalmi értékek : szárazanyag 90 % , nyersfehérje 23 % nyers zsír 13 % , nyers hamu 8,5 % , rost 3,6 % . Vitaminok és ásványi anyagok

kilogrammonként . A 18400 NE , D3 1400 NE , E 340 mg , Kalcium 1,6 % , Foszfor 1,25 % , Cink 10 mg , Mangán 25 mg , Réz 15 mg , Vas 110 mg , Szelén 0,15 mg , valamint tartalmaz még B1 , B2 , B6 és B12 vitaminokat is .

szinezék és szójamentes . A fehérje 83 % -a , a zsirtartalom 95 % -a állati eredetű . Etetési javaslat : aktivitástól függően 10-15 g / testsúlkilogrammonként . Etetheti szárazon , vagy beáztatva is . Gondoskodjon mindig friss

ivóvízról kedvence számára . Forgalmazás csak eredeti csomagolásban . Tárolás : száraz hűvös helyen . Minőségét megörzi : a csomagoláson feltüntetett időpontig ( nap , hónap , év ) .

2021. jún. 14. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Mi is ezzel etetünk! Középkategóriás! Nem is a drága de a leggagyibb se mint a szupermarket esek...Attól azért jobb! Ha szinezék meg tartósító nincs benne már az egy jó pont...Pl a Pedigree nagy márka mégis tele van mesterséges dolgokkal...
2021. aug. 19. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!