Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Sajnos egy csaló (szaporító)...

Sajnos egy csaló (szaporító) áldozata lettem... ebbe ne is menjünk bele mert tanultam a hibámból higyjétek el! Vélemények, tapasztalatok parvos kutyussal kapcsolatban?

Figyelt kérdés

8 hetes kiskutyusról van szó. Nagyon megszerettem. Kedd óta nálam van, első két nagyon jó kedve volt, evett , ivott, aztán csütörtök este nagyon kicsit Evett, viszont inni jól ivott. Pénteken abszolut nem evett, nem ivott, hányt, ment a hasa azonnal vittem az orvoshoz ( amugy is vittem volna csak későbbre volt időpontom) megvizsgálta a doki, kapott hányáscsillapítót, nyálkahártyavédőt illetve hasfájást elleni szurit. Azt mondta a doki ettől jobban kellene lennie. De nem változott semmi. Ma vittem egybol reggel át, mert hányt, nem evett, nem ivott , hasmenés.

Csináltunk parvo tesztet. Sajnos pozitív lett a parvo tesztje. :((((

Rátette infire, illetve kapott még szurikat. Hazahoztam, aludt, sirt, nem evett, nem ivott, az állapota nem változott, VÉRT FOSOTT. egyből vittem be az állatkórházba. Bent tartják. Életveszélyes állapotban van, doki szerint 40% a túlélés.


2020. dec. 5. 17:18
1 2 3
 11/27 anonim ***** válasza:
14%
Van most penzed ilyen kutyara,aki tenyesztotol van?
2020. dec. 5. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/27 anonim ***** válasza:
87%
Sok sok éve a nmetjuhász kutyám felépült a parvóból. Minden nyílásából dőlt a vér amikor berohantunk vele a kórházba. 1 hétig volt bent. Túlélte. Annyi, hogy az egyik füle kajla maradt. 19 évesen öregsében halt meg.
2020. dec. 5. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/27 anonim ***** válasza:
91%

Infúziót kapott? 🤔

Az én kutyusom túlélte, de időben vettük észre a dolgot és ez volt a szerencséje. Egy megevett kutya kaki után lett beteg. Gyógyszer terápia és infúzió után teljesen jól van.

2020. dec. 5. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/27 A kérdező kommentje:
Kapott igen
2020. dec. 5. 18:13
 15/27 anonim ***** válasza:
91%

#13 vagyok.

Bízz abban, hogy felépül és jól lesz. Szurkolok, hogy minden rendbe legyen😊

2020. dec. 5. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/27 anonim ***** válasza:
95%

Jelentsd fel főleg mert le is tiltott tehát valószínűleg tud róla csak a pénz a lényeg neki.


Nagyon remélem, hogy jobban lesz. Sajnálom, hogy így jártál :-/

2020. dec. 5. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/27 anonim ***** válasza:
84%

Ezért mondják hogy aki szapis kutyát vesz mert így akar spórolni, az végül ugyanannyit fizet az állatorvosi költségekkel együtt, mintha tenyésztőtől vette volna :( Csak ráadásul magához vett egy szapisat aki persze nem tehet semmiről, de ezáltal helyet adott a következő alomnak akik szintén ennyit fognak majd szenvedni rövidke kis életük során :(

Ha nem lenne rájuk kereslet akkor senki nem szaporítana.

2020. dec. 5. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/27 anonim ***** válasza:
90%
Holnap is vidd el infúzióra, mindennap kell kapnia.
2020. dec. 6. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/27 A kérdező kommentje:
Bent van a kórházban
2020. dec. 6. 08:16
 20/27 anonim ***** válasza:
73%

Kerdezo, nem lettel aldozat, te mentel a szaporitohoz. Ne mondd mar, hogy nem tunt fel, sokkal-sokkal olcsobb a kutya, es torzskonyvet se kaptal! Legyen ez tanulsag mindenkinek, aki esetleg latja ezt a kerdest.

Sajnalom a kutyust, drukkolok,hogy felepuljon.

2020. dec. 6. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!